Skocz do zawartości

[Pytanie] Jak moge szybko zarobic?

WifusHit

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mój kolega ciągle się przechwala że ma więcej kasy niż ja (on-20kk ja-600k) i chciałbym mu dopiec trochę, a na dodatek ewent hallowenowy i świąteczny był dla mnie nie wypałem (bo z tych lepszych rzeczy zyskałem tylko krzaka dyniowego i superswietego. A on Yeti,4 super swiete krzaki i sp partnera)

Prosze powiedzcie mi jakieś sposoby przy których nie potrzeba szczęścia (np. sumowanie resow) bo u mnie trochę trudno z nim :(

Nie chodzi mi o loot piór i innych drobiazgów tylko od razu o gruba kasę, szukam różnych okazji na NB wiec tego tez nie.Kasa prawdziwa tez nie wchodzi w gre.
jak by co mam 63lvl mag, 56 łuk i 54 woj

Nie ma "szybkiego sposobu na grubą kasę", wtedy każdy biegałby w eq u7+10, radzę codziennie robić arenę, polować na dobre eq u5+ po niskich cenach, bo na takich itemach się dobrze zarabia, np kupiłem miotacz na 67 u5+3 z utrwalonym za 600k, kupiłem zwój znoszący utrwalenie za 1kk i poszedł za 3.5kk. Kolejnym sposobem na którym dorobiłem się ok. 15kk jest zapraszanie samego siebie do grania w nostale. Nabijasz na takim koncie 30 lvl i masz 30 nd. Każde konto to 6-7h. W jeden weekend robię 1-2 konta zależnie od czasu, potem za 49ND kupuję 10 zwojów niebieskich do SP, 370k za sztuke i w taki sposób mam ok. 4kk bo jeszcze loot z nupka daje trochę kasy.Możesz też nauczyć się robić 20x5 w ND, najlepiej na tartaku lub strzalnicy, za min. 10-12FM, za 20x5 dostaniesz 12FM od właściciela + przy małym szczęściu z nagród 20FM. 1FM to spokojnie 12k więc robiąc to na 3 nupach dziennie ok. 80FM*12k=1kk + diamenty, wieloryby i inne wartościowe rzeczy. Resy są nieopłacalne bo jak spalisz np. te na 70lvl na S4-5 to jesteś o 10kk w dupe.

Tak jak powiedział @up , szybko się hajsu nie dorobisz bez ładowania nd . Co do sposobu z ml : Bardzo polecam zrobienie sobie tartaku na nupku i granie sobie samemu . Po zapełnieniu paczek i różne z plonu wypadają same fm . Za zrobienie u samego siebie 20x5 masz około ~50 fm i pare innych śmieci . Jeżeli chcesz grać więcej w ml polecam osłonki w eq ( Zmniejszenie zużycia punktów produkcji ) , Obecnie sam z takiego sposobu korzystam i robiąc samemu sobie dziennie 66x5 (2 nupki po 33x5 jeden ) Mam z tego około 170-180 fm i około 10 gałązek światowego drzewa ( Na s1 fm chodzą nawet po 13k/sztuka , gałązki średnio 15-20k) , wychodzi w sumie ~2-2,5kk. Zrobienie 66x5 zajmuje mi średnio godzinę więc jest to bardzo opłacalny sposób . Oprócz tego i ładowania nd jedynym sposobem jest resell (Kupowanie itemków z nm po niższych cenach i sprzedawanie drożej ) .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Jak moge szybko zarobic?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...