Skocz do zawartości

[Pytanie] Ford Mustang Boss 302 '69

piotrekkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Możecie mi doradzić do czego mam zrobić bossa '69? Chodzi mi o typ wyścigów, po pierwszej jeździe (stockowym oczywiście) mam wrażenie że będzie dobry do dragów, ale przez długą przerwę w grze mogę się mylić.

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

LTE Play Opole

Najlepiej wymaksować go w klasie B i zrobić pod ucieczki drużynowe.

W tej konkurencji sprawdzi się najlepiej.

Do dragów może i by się nadawał, ale nie ma żadnego dragu dla klasy B, a w klasie A byłby za słaby.

W wyścigach też jest niezły, ale nie na tyle by zagrozić czołówce typu MR2, Eclipse itp.

Dzięki bardzo za odpowiedzi :)

Mam jeszcze pytanie dotyczące BMW z4 coupe, czy to auto do czegoś w ogóle się nadaje? Zrobiłem je do c( overall 499) ale po sprincie wiem już że się na taki typ wyścgów nie nadaje,za słabe przyśpieszenie i prowadzenie. Niestety nie miałem więcej czasu żeby sprawdzić ucieczkę

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

LTE Play Opole

Czyli zostaje jako auto kolekcjonerskie.. No, nic to w takim razie na tyle

Aaa jeszcze taka sprawa, czy oprócz podanych wymagań do "wdarcia się" MPC Racing Team jest jakieś ograniczenie czasowe? Bo chętnie spróbowałbym się dostać ale nie wiem czy czas jaki poświęcam na rozgrywkę w nfsw (najczęściej jest to około 1h dziennie, wolę raczej spotkać się z kumplami niż godzinami wpatrywać się w monitor) pozwoli mi w ogóle na składanie podania, bo tak samemu to troszku lipnie się gra.. :)

Obama wie, co robisz!!!

LTE Play Opole

Czyli zostaje jako auto kolekcjonerskie.. No, nic to w takim razie na tyle

Aaa jeszcze taka sprawa, czy oprócz podanych wymagań do "wdarcia się" MPC Racing Team jest jakieś ograniczenie czasowe? Bo chętnie spróbowałbym się dostać ale nie wiem czy czas jaki poświęcam na rozgrywkę w nfsw (najczęściej jest to około 1h dziennie, wolę raczej spotkać się z kumplami niż godzinami wpatrywać się w monitor) pozwoli mi w ogóle na składanie podania, bo tak samemu to troszku lipnie się gra.. :)

To i tak nie najgorzej, ważne by uczestniczyć w życiu teamu.

Zapraszamy ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Ford Mustang Boss 302 '69   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...