Skocz do zawartości

[pytanie] Co zrobić, żeby był "odrzut" po wystrzale na celowniku j1mb0?

izari

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu uporałem się z instalacją celownika :D Ale zauważyłem, że np. Faja, Scoobany też korzystają z tego celownika, ale im po wystrzale odrzuca lufę do góry, albo w prawo. Wiem, że trzeba włączyć dynamiczną kamere, ale na tym celowniku to nie działa, tylko na zywkłym. WOT'owym. Trzeba dograc jakis plik?

Ok, dzięki, zaraz spróbuję. A wiesz może, jak nazywa się mod, który umożliwia przybliżanie do x30, i daleki oddalanie?

4x Zoom lub Zoom, zwał jak zwał.

DL:

x

Konfiguracja:

edycja:

W 0.8.10, w folderze gui szukamy "ZoomX" otwieramy notatnikiem i edytujemy linijkę

<zooms>2 4 8 16</zooms>

Jak chcecie zwiększyć polecam po prostu po spacji dopisać 2 krotnośc poprzedniej liczny, Przykład:

<zooms>2 4 8 16 32 64</zooms>

Dalekie oddalanie to zoomout

dl:

x

Stanu nie daje, link z playernotes (zaufana strona)

4x Zoom lub Zoom, zwał jak zwał.

DL:

x

Konfiguracja:

edycja:

W 0.8.10, w folderze gui szukamy "ZoomX" otwieramy notatnikiem i edytujemy linijkę

<zooms>2 4 8 16</zooms>

Jak chcecie zwiększyć polecam po prostu po spacji dopisać 2 krotnośc poprzedniej liczny, Przykład:

Dalekie oddalanie to zoomout

dl:

x

Stanu nie daje, link z playernotes (zaufana strona)

I kolejny problem (tym razem już pewnie ostatni...)

Mam tak <zooms>2 4 8 16 32 64 128 256</zooms>

Ale w grze dalej są tylko 3 stopnie zooma, nie wiem, czy to trzeba jakoś zamienić? Bo jak ostatnio miałem paczkę modów, to w trybie snajperskim był czerwony napis, jaki mam zoom, np x30.

Był to zapewne celownik MeltyMap's Math. Musisz wejść w folder res_mods, potem 0.8.10, potem gui i plik ZoomX otwierasz notatnikiem. Będzie tam linijka

<zooms>2 4 8 16</zooms>

Zmieniasz na

Chociaż skoro dalej masz tylko 3, to wywal wszystkie mody (usuń folder Res_mods) i wgraj mody od nowa. Najlepiej wgraj tylko Zoom'y i celownik, bo więcej chyba jest Ci zbędne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [pytanie] Co zrobić, żeby był "odrzut" po wystrzale na celowniku j1mb0?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...