Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Tbot ładuje się w nieskończoność


DaarkOrbit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,mam problem,ściągnełem wczoraj TBota,wszystkie pięknie działało,bociłem przez 5h.Dzisiaj chciałem ponownie bocić ale bot w nieskończoność ładuje grę mimo iż pasek jest już załadowany... Miał ktoś ten problem i wie co zrobić? ;/

Na przeglądarce normalnie się ładuje,można grać

Opublikowano

Nie używałbym na Twoim miejscu żadnego bota teraz bo możesz łatwo perma złapać.

Gówno. Póki co próba banowania pixelbotów przez BP zakończyła się niepowodzeniem.

 

Próbuj do skutku, mam podobny problem z firefox'em, za którymś razem udaje mi się wejść na mapę. Ewentualnie przeczyść system ccleaner.

Opublikowano

Nie używałbym na Twoim miejscu żadnego bota teraz bo możesz łatwo perma złapać.

czy wy skończycie opowiadać takie pierdoły ? co wam to daje ? -_-

ps mam ten sam problem i mogę próbować do bólu i się nie załaduje :/

Opublikowano

wiecie co przypomina mi to troche jak byl wtedy mass ban ogromny co przestaly dzialac boty , ich tworcy naprawiali to , a Bigpoint dalej to blokowal i tak w kolko az poszlo do zbanowania kilka tysiecy kont troche mi tamto wydarzenie przypomina mi terazniejsza sytuacje no i do tego tak czytam inne tematy Merkava ktora dzialala tez cos nawalac zaczyna powoli ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...