Skocz do zawartości

Problem ze słuchawkami w telefonie.

Dzeki Czan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio przed świetami wziąłem nowy telefon.I dostrzegłem problem taki ,że przerywają mi słuchawki myślałem ,że to wina słuchawek ale daje koledze je i on do swojego telefonu je podpina i mówi ,że mu działa.Dałem słuchawki z kompa i też przerywają wydaje mi się ,że w mniejszym stopniu ,ale i tak przerywa.Domyślam się ,że to może ,być spowodowane przez luz który zauważyłem jak wkładam słuchawki i wtedy może to przerywać i właśnie nie wiem.I pytanie brzmi czy mogę sam oddać telefon do salonu na gwarancje i potem go odebrać??Telefon był brany na rodziców i nie wiem czy tak będzie można ,żebym sam to załatwił ,bo nich nie chce fatygować ,żeby to załatwić.

1373701876-U969346.jpg

najpierw sprawdź czy słuchawki nie będą przerywać jeżeli tak lekko je włożysz (nie do końca), żeby muzyka grała ale nie były wciśnięte do końca, sprawdź.

Ale co to da jak włożę telefon ze słuchawkami do kieszeni i ruch kilka ruchów i się rozłącza a czasem nawet telefonu nie włożę do kieszeni i rozłącza mi się to.

1373701876-U969346.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Problem ze słuchawkami w telefonie.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...