Skocz do zawartości

[SZUKAM] Ogar ludzi do pracy przy serwerze...

TheRAV666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż poszukuje kilka osób do pomocy przy projekcie ponieważ stwierdziłem niż brać się za to samemu jest bezsensowne i bez przyszłości ... :)

To może na początek o projekcie :). Chce postawić serwer od 70 do 100 slotów na 1 miesiąc aby zobaczyć jak się będzie trzymał, jeśli wszystko pójdzie ok i będą przybywać ludzi to wbijamy na 200. Jest to serwer w takim stylu iż zaczynamy od 0, trafiamy do obozu pracy gdzie zarabiamy sobie na działkę na "WSI" (działki są nie za duże) i tam stopniowo zaczynamy się budować uprawiać jakieś małe pole itd. (nadal możemy pracować w obozie) po jakimś czasie gdy stać nas na działki w mieście lub na jego obrzeżach możemy się przenieść i wtedy dostajemy range "MIASTOWY", miastowy ma prawo do 2 działek. Ceny będą rożne. Od czego to będzie zależeć ? tak jak już wspomniałem ... od tego gdzie się znajduje i jakiej jest wielkości ;). Następnym etapem jest kolejna ranga która nie została jeszcze zatwierdzona. Co nam daje ? i jak się ja zdobywa ? Daje nam możliwość założenia osady (cena zależy od wielkości) właściciel osady może sprzedawać działki gdzie 1/4 musi zostać przekazana na rzecz głównego miasta... czyli 1 słowem ta 1/4 pobiera Admin lub ktoś kto może dawać cuboida. Rangę tą otrzymuje osoba która przekroczyła x $ i ma na swoim koncie dużo zabójstw. To jest tylko w skrócie nie będę zdradzał całości ani o tym teraz pisał :) 1 słowem "Od wieśniaka aż po Milionera" Sami się przekonacie że będzie warto zagrać :))

P.S. od razu mowie ze pisanie typu ja pomogę a nie mam o tym bladego pojęcia nie będą brane nawet pod uwagę ...

Teraz tak kogo szukam do pomocy:

1. Osoby który zna się na plikach serwerowych. Tworzy, edytuje, potrafi zrobic nowy plugin np. MobArena itd. i gólnie 1 słowem "jest dobry w te klocki"

* Jeśli jesteś zainteresowany ta funkcją pisz na PW lub pod tematem+ jaką funkcję. Proszę przedstawić małe dowody swojej wiedzy na owy temat.

[ilość szukanych osób (1)] Wiek 16+ mikro, TS3, po mutacji

2. Osoby która bardzo dobrze zna się na stronach (www) a dokładnie potrafi dobrze prowadzić forum jak i je edytować. 1 słowem postawić je od 0.

[ilość szukanych osób (1)]Wiek 16+ mikro, TS3, po mutacji

3. Osoby która prowadziła by kanał YouTube o tematyce MineCraft (jeśli ktoś będzie chciał pełnić tą rolę od razu podać link do kanału)

4. Osoby która zajmie się serwerem TS3 taka sama sytuacja jak z podpunktem 2. Trzeba będzie zrobić ts'a po wykupieniu maszyny.

5. Osoby które zajmą się budową na serwerze. Dostaną oni rangę "Budowniczych" ta ranga ogólnie będzie jeszcze rozbudowana na "MasterBudowniczych" tzn. ta osoba będzie nadzorować pozostałymi "Budowniczymi" choć to MasterBudowniczych pewnie się zmieni.

[ilość szukanych osób (5)] Wiek 16+ mikro, TS3, po mutacji

Jednym słowem jeśli ktoś jest chętny i dobrze się na tym zna pisać. Budowniczych dotyczy taka sama zasada. Muszą ładnie budować, dobrze, znać się na okablowaniu tzn. red stone itd. Żeby nie było ze wbije ktoś na serwer postawi mi "szałas" z 20 klocków drewna i będzie zadowolony. Taka osoba będzie automatycznie wydalona ze składu. Osoby zostaną sprawdzone jeszcze przed rozpoczęciem budowania.

P.S.

Po 10 zostanie wykupiona malutka maszyna jakoś na 10 osób tak aby te osoby mogły być na serwerze. Na niej będą trwały całe prace budowa miasta, test pluginów itd. Gdy wszystko będzie ok i serwer będzie gotowy do startu zostanie wykupiona 2 maszyna, a tamta będzie pod jakieś małe update, testy itd.

Mój PC 

Procesor: i7-6700k 4.0Ghz

RAM: GOOD RAM 16 GB DDR5 2400Mhz

Karta Graficzna: GTX 1060 6 Gb

Dysk: SSD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [SZUKAM] Ogar ludzi do pracy przy serwerze...   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...