Skocz do zawartości

[Dyskusja] Najlepszy bóg na 1vs1

Gość ManiekSpecjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka chciałbym się dowiedzieć jaki bóg na 1vs1 jest najlepszy (Waszym zdaniem)

Moim zdaniem najlepszy jest Ah Muzen Cab - Amc.

Nie ma co dodawać do ankiety all bogów

Jak nie ma jakiegoś a jest dobry piszcie w komentarzach

Joust 1v1 to moja ulubiona mapa w smite'a i to na niej najczesciej gram wiec wypowiem sie jak ja to widze.

Zdecydowanie nr 1 jest freya, postać tak op że w lategame jedynie dobry he bo lub chronos może ją pokonać.

Na drugim i trzecim miejscu wytypował bym własnie he bo i chronosa, przy czym chronos jest tylko dobry w końcowej fazie gry.

Jeśli chodzi o mniej op klasy to można też wyróżnić: amc, anhura, herculesa, vamane oraz change.

Tak naprawdę to każda postać jest w miare dobra na 1v1 i wszystko zależy od stylu gry i skilla.

Najważniejsze jest kontrolowanie przeciwnia np. kradnąc mu buffy oraz agresywne pushowanie.

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007

dziwne, że w tej ankiecie nie ma he bo to jest najłatwiejsza postać na wszystkie tryby to jest chyba jedyna postać której nie skontrujesz chyba, że inny he bo

Anubis skontruje wszystko.He bo podchodzi,dostaje stuna,łapki i jedynka.He bo to papier,Anubis z resztą też,ale ten drugi według mnie ma większego DMG.

Szugo w każdym poście piszesz o tym he bo, freya go potrafi z łatwością skontrować na 1v1, zresztą chronos też ma duże szanse.

Jak nie wierzysz to mogę ci udowodnić.

Co do anubisa to bardzo łatwo go skontrować kupując magi + aegis lub fatalis + beads/aegis.

Swoją drogą ta ankieta to jakaś kpina. Myślę że wszystko podsumowałem w pierwszym poście a jak ktoś dalej nie wierzy w moją freye/chronosa to obczajcie moje miejsce w joust league :ninja:B)

Jestem dinozaurem

Anubis skontruje wszystko.He bo podchodzi,dostaje stuna,łapki i jedynka.He bo to papier,Anubis z resztą też,ale ten drugi według mnie ma większego DMG.

zakładasz, że he bo nic nie kupi na stuna ale pamiętaj że sytuacja może wyglądać tak he bo ultuje anubis chciał go stunować w tym samym momencie zakładając, że anubis nie ma itemów na defa to he bo ultem bije mu 700-900 + podbicie z 3 skilla i zabicie z 1 skilla ( anubis nie mogl zestunować bo zmarnował go na falę na której he bo ma niewrażliwość na cc )

@up ale wiesz, że ogarnięty he bo bez problemowo rozwala freye ? jak mi to jakoś udowodnisz, że freya zniszczy ogarniętego he bo to okej zmienię zdanie ^^

Nie koniecznie szugo, znam naprawdę dobrych graczy 1v1 i wiem że najlepszym he bo jest zopqqq i taputqq przy czym ten drugi świetnie gra też anubisem.

Z zopem nie miałem styczności zawalczyć freya vs he bo lecz mój ziomek Baczers - nalepsza freya ever :) walczył z nim i wygrał, złotym środkiem na he bo jest fatalis + sprint oraz kontrola speed bufa od early game.

@edit może rozpisze jak to wygląda w praktyce:

Freya ma 60/40 szanse wygrać z he bo

Chronos ma 60/40 na wygranie z freya

He bo ma 60/40 na wygranie z chronosem

Oczywiście większość i tak zależy od skilla ale to są staty gdy obaj przeciwnicy znają swojego boga i wiedzą jak go odpowiednio użyć.

Jestem dinozaurem

Nie koniecznie szugo, znam naprawdę dobrych graczy 1v1 i wiem że najlepszym he bo jest zopqqq i taputqq przy czym ten drugi świetnie gra też anubisem.

Z zopem nie miałem styczności zawalczyć freya vs he bo lecz mój ziomek Baczers - nalepsza freya ever :) walczył z nim i wygrał, złotym środkiem na he bo jest fatalis + sprint oraz kontrola speed bufa od early game.

@edit może rozpisze jak to wygląda w praktyce:

Freya ma 60/40 szanse wygrać z he bo

Chronos ma 60/40 na wygranie z freya

He bo ma 60/40 na wygranie z chronosem

Oczywiście większość i tak zależy od skilla ale to są staty gdy obaj przeciwnicy znają swojego boga i wiedzą jak go odpowiednio użyć.

ale wiesz o tym, że każdemu się zdarzy przegrać jakoś to co napisałeś mnie nie przekonuje do tego, że freya jest lepsza od he bo

HeBo jest jedną z gorszych postaci, osoba ogarnięta uniknie bez problemów jego ult i podbicie ....

A co do psotaci polecam Aphro i/lub Athene. Dlaczego? Aphr = dmg + heal natomiast Athena = dmg + tank (jedyny tank poza aresem wyrabiający dmg niczym 100% mage o.O)

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret

faaaaajpg_enprqxn.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Dyskusja] Najlepszy bóg na 1vs1   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...