Skocz do zawartości

GTX 770 - pytania

Tabacashi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Niedawno kupiłem pewien zestawik z gtx 770 4gb (już się składa). Moje pytanie brzmi: Czy opłaca mi się dokupować do niego kolegę (2x SLI)? Na jak długo mi wystarczy, jeżeli nie dokupię? Ile będę mieć mniej-więcej fps'ów w najnowszych tytułach na ultra?

To zależy, czy chcesz się bawić w kilka monitorów.
Jeśli grasz na jednym/dwóch zostań przy jednej, jak myślisz o 3-5 ciu monitorach to możesz dokupić drugą sztukę dla pewnośći, że nawet w największych obciążeniach stabilne 60 będzie.

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

60 fpsów to dobry wynik?

#Komputer bedzie jeszcze wykorzystywany do robienia profesjonalnych animacji i robieniu gier komputerowych :)

60 fps (Frames per Second, czyli Klatki na sekundę) prościej mówiąc na monitorze w ciągu sekundy zostanie wyświetlone 60 obrazów, co zapewnia płynną rozgrywkę.

Ludzkie oko widząc obraz 60fps widzi go płynnie, chociaż aktualnie wchodzą monitory 120Hz, które wyświetlają obraz maksymalnie z prędkością 120fps, ale nie miałem okazji jeszcze przed takim siedzieć i czy jest różnica nie wiem.

W każdym razie takie monitory do najtańszych nie należą.

Tutaj masz dosyć ciekawe porównanie ilości fps :

http://boallen.com/fps-compare.html

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Kup 780Ti, w SLI się nie baw, bo na bank się na tym nie znasz, BTW już ja widzę te "profesjonalne" zastosowania na kartach do gier...

Albo robisz profesjonalną stację na quadro, albo do gier, ofc na tej do gier też możesz bawić się grafiką, ale to nie to samo, co na quadro + przydałby się monitor z idealnym odwzorowaniem palety barw Adobe.

Zdobądź pierw podstawową wiedzę i dopiero później wróć tu z tymi pytaniami + zdecyduj się, czy ma to być stacja robocza, czy do grania, jeszcze określ się co masz na myśli pisząc robienie gier komputerowych.

436951440626370320491.png

Kup 780Ti, w SLI się nie baw, bo na bank się na tym nie znasz, BTW już ja widzę te "profesjonalne" zastosowania na kartach do gier...

Albo robisz profesjonalną stację na quadro, albo do gier, ofc na tej do gier też możesz bawić się grafiką, ale to nie to samo, co na quadro + przydałby się monitor z idealnym odwzorowaniem palety barw Adobe.

Zdobądź pierw podstawową wiedzę i dopiero później wróć tu z tymi pytaniami + zdecyduj się, czy ma to być stacja robocza, czy do grania, jeszcze określ się co masz na myśli pisząc robienie gier komputerowych.

Z tego co czytałem RGB jest wykorzystywane częściej niż Adobe ze względu na druk.

Kolejne pytanie odnoście 770 :D

Uciśnie w 1980x1080 na ultra? Bo będę mieć 50" telewizor, czy przymierzać się do kupna, żeby zrobić SLI?

Rozmiar TV nie ma nic do znaczenia, karta będzie tak samo obciążona, co na moim 23" monitorze, nwm co Ci ma pociągnąć na ultra, ale gry typu bf4 pociągnie.

zamiast 2 gtx770 weź gtx780 ti będzie wydajniejsza a później dokupisz drugą gtx780 ti i będzie to potężny komputer

a mam takie pytanie czy gtx 780 ti pociągnie telewizor 4k ?? w 60-80 fps (minimum stabilne 60 fps) ?

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

zamiast 2 gtx770 weź gtx780 ti będzie wydajniejsza a później dokupisz drugą gtx780 ti i będzie to potężny komputer

a mam takie pytanie czy gtx 780 ti pociągnie telewizor 4k ?? w 60-80 fps (minimum stabilne 60 fps) ?

Charakteryzuje się szyną danych 384 bit i maksymalną wspieraną rozdzielczością 2560 x 1600

any other questions?

@Up.

Starczy Ci spokojnie, robić SLI z 780ti na platformie innej, niż 2011 nie miałoby sensu, a 770 jest w sam raz :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum GTX 770   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...