Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Thera | 110CAP | Play 2 Win | PVE/PVP | CH & EU | New Systems | Opening 2014-01-07


Aplauz1991

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakaś oficjalna informacja ?

@

Moim zdaniem trzeba poczekać możliwe, że borykają sie z jakimiś problemami.

Server nie działa strona też. Jak by coś sie dzialo i by pracowali nad tym to chociaz strona powinna działać i powinno byc napisane cos na ten temat.

Opublikowano

BTW jak by ktoś wiedzial cos wiecej to napiszcie tutaj co i jak. Nie wiem czy jest jakies forum ogolne co do tego servera jak cos to bym prosił o link.

Opublikowano

"Stop bullshitting me, we was never DDosed.

There is a huge different between script kiddies and DDoS, so please shut the fuck up.

We was exploited and we are buying a fix for it at the moment.

And by w11cked claiming it was him, I don't really care either.

By him saying "I stop" is not a fix of the matter, so we turned off the server until we are done, did you notice any downtime on the website? No. so how can it be a DDoS if website is on same server?"

Opublikowano

"Stop bullshitting me, we was never DDosed. There is a huge different between script kiddies and DDoS, so please shut the fuck up. We was exploited and we are buying a fix for it at the moment. And by w11cked claiming it was him, I don't really care either. By him saying "I stop" is not a fix of the matter, so we turned off the server until we are done, did you notice any downtime on the website? No. so how can it be a DDoS if website is on same server?"

sie zdenerwowal chlopak^^ ale mnie wiecej wszystko jasne, server ma działac tylko trzeba czekac.

Opublikowano

Serwer działa i wszystko elegancko coś tam dodwają i usuwaja black ress itd.. Serwer zapowiada sie nie samowicie wiec, nie gadajcie ze serwer padl bo gadam praktycznie codziennie z GM, na Skejpie.

ss2png_sxnanpx.png

Opublikowano

Niby mial byc otwarty wczoraj do 20, ale jak widać nie udało się to^^ moze gm zaszalał w sobote tak jak każdy i dzisiaj zacznie prace dopiero.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...