Skocz do zawartości

Parę pytań odnośnie Metka ;)

TenStylOdLajka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!

Mam do Was pytanie. Jak teraz sytuacja na PL'u ? Nabrało mnie dziś coś, żeby sobie tam zagrać, na konto nie wchodziłem już gdzieś od roku, lecz posiadam Wojownika Mentala 78lvl , wszystkie skille na G1, eq+8/9 , z tego co pamiętam była tam jakaś parta +8, boga+8, naszyjniczki, butki, hełmy +9, militar + Buffer ok. 40lvl'a, buffy na M, full eq INT. Gdzie teraz zarabiać, gdzie mam expić ? Co się zmieniło, co polecacie żeby na początek się jakoś wybić ( chodzi mi najpierw zarobić, potem pójdę expić ). Prosiłbym o podanie jakiś ciekawych miejsc do expienia, co się pozmieniało, najszybszy sposób zarobku. Osobę, która wyczerpująco pomoże mi, wynagrodzę lajkami.

Pozdrawiam serdecznie

Ernest :-)

No kto tu zawitał xD

Na jakim serwerze teraz grasz?

Dużo się pozmieniało po fuzji - więcej graczy, mniejsze ceny (mniej wolnych spotów ;f).

Ogólnie eq nie jest najgorsze (o ile masz dużo PŻ, bo o def się nie martw :D), więc expić to w grocie możesz śmiało (to "śmiało" to też nie jest jakieś przekonywujące, ale możesz spróbować ;-) ).

Zarobek na tym lvl to przede wszystkim metiny na 7 piętrze w DT lub metki w lesie/czerwonym lesie.

727881401622271220780.jpeg

Ja polecam jeśli chodzi o dropienie szczególnie metki na DT oraz w red lesie, nic lepszego na ten lvl się nie znajdzie.

Możesz także kupować przedmioty w m1 po tańszej cenie iść na DT jak ulepszy to masz duży zarobek. Na mieście w tej chwili stoi

bardzo wiele tarcz na 61lv +8, bojowych mieczy itd. po ulepszeniu takiego przedmiotu na pewno miał byś spory zarobek.

Jeśli chodzi o expienie pozostaje Ci jedynie V2 pająki lub atlantyda :)

u6pv.jpg

No kto tu zawitał xD

Na jakim serwerze teraz grasz?

Dużo się pozmieniało po fuzji - więcej graczy, mniejsze ceny (mniej wolnych spotów ;f).

Ogólnie eq nie jest najgorsze (o ile masz dużo PŻ, bo o def się nie martw :D), więc expić to w grocie możesz śmiało (to "śmiało" to też nie jest jakieś przekonywujące, ale możesz spróbować ;-) ).

Zarobek na tym lvl to przede wszystkim metiny na 7 piętrze w DT lub metki w lesie/czerwonym lesie.

A no zawitałem :)

Może jednak wybrać się do V2 i expić do 80 tam? Jak radzicie? ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Parę pytań odnośnie Metka ;)   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...