Skocz do zawartości

[vTuT]GIbot czyli bot do REFLINKÓW !NAJLEPSZY! [HOT]

chuddyni

Rekomendowane odpowiedzi

Dodaj skany do plików, inaczej tego nie pobiorę, oraz nie ocenię. Przy okazji, jak tutaj mod wpadnie to jeszcze stracisz tutorial xD

Oczywiście nie obrażając "Gimbusów"

Pan u góry nie umie czytać.

pozdro600

Skan dla gimbusów https://www.virustotal.com/pl/file/0636819248233568f0a4c86327f6798cc7797341a56d68227cd144d6525943b7/analysis/1389116016/

Legalne to jest? Chodzi mi o to czy nie banują za to i wgl. Chciałbym sobie tym botem dobić albo 50 refów albo 75. I czy przy takich dużych ilościach ukończonych refów sprawdzają czy coś takiego? A i jeszcze przeczytałem żeby zresetować router czy coś takiego to jak to się robi? W opcjachczy coś?
@EDIT
Działa to jeszcze?

xh56.png

Legalne to jest? Chodzi mi o to czy nie banują za to i wgl. Chciałbym sobie tym botem dobić albo 50 refów albo 75. I czy przy takich dużych ilościach ukończonych refów sprawdzają czy coś takiego? A i jeszcze przeczytałem żeby zresetować router czy coś takiego to jak to się robi? W opcjachczy coś?

@EDIT

Działa to jeszcze?

Tak działa, 3 dniowa robota.
Co do reszty pytań zacytuje słowa WarszawskiKoks
"Kto nie ryzykuję ten kur*a mać"

Jutro przetestuję i na pewno napiszę efekty pracy od rana do 18-20. Już wiele takich używałem ale zawsze rozłączało mam nadzieję, że ten jest inny.

PS Aż korci go użyć :D Ja tu od kilku dni chcę uzbierać 6300 na Rengara, a tu ponad 45k IP masz ;d

Powiem tyle, bot jest zajebis*y.

Rozumiem że ten bot expi do 5lvla? Czy do 10lvl?

A do 10lvla.

Sluchaj ja sie troche shizuje tym, ale mam pytanko, co do wymagan. Mam mega slaba karte graficzna, bo mam 2x 64mb xDDDDDD I sluchaj, oplaca mi sie to sciagac? I ile botów mozna odpalic na raz, nie chce mi sie ogladac calego filmiku 30 min wiec wole zebys szybko strescil

"Możecie odpalić nawet JEDNEGO vm'sa!" nie ogarniam tego zdania

1377531174-U173186.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [vTuT]GIbot czyli bot do REFLINKÓW !NAJLEPSZY! [HOT]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...