Skocz do zawartości

Ps2 Gry

Hejter Natan

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam przerobionego PS2 bo kolega mi dał razem z grami ale pobrałem sobie ostatnio CODA 3 i moje pytanie jak go przegraćz kompa na płyte żeby działał w ps2 póki co mam na kompie folder o nazwie call of duty 3 a w nim jakiś PLIK ISO który waży 3.7 gb mam to wsadzić na płyte czy jakoś to przekonwertować?

xmMfHrm.png

Wszystko zależy od przeróbki

Modchip oraz Swap Magic - wystarczy wypalić obraz ISO za pomocą programu Alcohol 120% lub ImgBurn, najlepiej przy najwolniejszej prędkości nagrywania / zaleca się nagrywanie z prędkością 4x

Free McBoot - musisz sobie pobrać ESR Disc Patcher, przed nagrywaniem obrazu ISO musisz go najpierw spatchować za pomocą ESR Disc Patcher'a.

819531478353821175209.gif

DObra nagrałem program iso w alcoholu 120 na płytke Coda 3 tak jak kazałeś działa ale na telewizorze 45 cali obraz jest zamazany w sensie tak jakby telewizor był za duży ale pamietam jak te sama gre miałem orginalna i tego samego psa i monitor i działała wtedy normalnie czy to wina że nagrałem gre w szybkosci nie maxymalnej ale tej prawie ? czy co xD

xmMfHrm.png

DObra nagrałem program iso w alcoholu 120 na płytke Coda 3 tak jak kazałeś działa ale na telewizorze 45 cali obraz jest zamazany w sensie tak jakby telewizor był za duży ale pamietam jak te sama gre miałem orginalna i tego samego psa i monitor i działała wtedy normalnie czy to wina że nagrałem gre w szybkosci nie maxymalnej ale tej prawie ? czy co xD

nie to wina telewizora... ma za dużo cali, maksymalna rozdzielczość obrazu jaką wyświetla konsola to 640x480...

do PS2 najlepszym rozwiązaniem jest telewizor kineskopowy

819531478353821175209.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Ps2 Gry   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...