Skocz do zawartości

[Problem] ze scracowaniem elfbota 4.5.9

kamil609c

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy próbowałem go crackować z instrukcją był dźwięk po skrakowaniu ale gdy uruchamialem go z lunchera wyskakiwało mi, że jest to płatne, tak jakby nie crackowało.. tak robiłem kilka razy aż w końcu skusiło mnie nacisnąć przy komunikacie ze jest platny ok i normalnie się załączył po 30 minutach użytkowania wyłączył się. Usunąłem go i po ponownym zainstalowaniu przy próbie crackowania zaczął wyskakiwać mi błąd po kliknięciu Crack it.

Dodam też, że antyvirus zablokował cracka po ponownym zainstalowaniu ponieważ uważa go za virusa, mój antyvirus to Avira Free Antyvirus.

Nie wiem czy przyczyną wyskakującego błędu jest mój antyvirus czy to, że dałem ok przy komunikacie o tym, że jest to płatne i po 30 minutach się wyłączył

Szukałem po stronach tego problemu i znalazłem, ale nikt nie umieszczał odpowiedzi, więc zgłaszam się z tym problemem tutaj, szukałem w rejestrze ale nic nie znalazłem, być może źle szukałem, nie wiem.

Liczę na Waszą pomoc

Oto co wyskakuje

rfqiude7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] ze scracowaniem elfbota 4.5.9   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...