Skocz do zawartości

[Pytanie] Kilka pytań nowicjusza.

Eniuslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gram w nostale od niedzieli i gram łukiem, mam lvl 22 i profke 13 oraz nazbierałem 500k. Moje zwierzątko to bałwanek i mam kilka pytanek:

1) Jakie zwierzę kupię za 500k ?

2) Czytałem o karcie pajama, i czy opłacałoby się tą kwotę wydać na materiały na nią potrzebne ?

3) Opłaca się kupić strój demona albo jakiś inny na 30dni i sprzedać ? Jak tak to za ile (serwer 2)

4) Tak myślałem, czy dobrą metodą by było robienie małych lvl (6-7) i dropanie nasionek ? Z tego co obliczyłem to dziennie robiłbym ich 1-2 i bym miał z tego około 500k.

5) Ciężko mi będzie zrobić sp1 ?

1. Za ta kwote nie kupisz zadnego dobrego zwierzatka, dlatego trzymaj tw pieniadze. Gdy dozbierasz do ~12kk mozesz kupic krzakogona kolorowego, centuriona lub shoguna ktore na pewno sie przydadza w przyszlosci.

2. Mozesz zrobic pizame, jesli masz czas i checi, aczkolwiek nie jest ci konieczna. Jest to karta wymagana na event zimowy(balwanka, jutro koniec). Do zrobienia tej karty potrzeba 40 szt. welny i 40/50 szt. drewna niskiej jakosci wiec na pewno nie wydasz całej kwoty.

3. Stroj chcialbys kupic za nosdolary? Jesli tak to lepiej kupic inna rzecz ktora szybciej zejdzie :)

4.Jesli chcesz to na poczatku mozesz tak zarabiac, pozniej ten sposob jest malo oplacalny :) Dobrym wyjsciem jest tez chodzenie na blyskawiczne bitwy.

5. Polecalabym Ci obejrzec film na youtube jak przejsc( trudne nie jest) powinienes podac ekwipunek, zebysmy mogli Ci powiedziec, ale kilka potow, przekasek, dobra wr. i rozwiniete skille zalatwia sprawe :)

95bx.png

Cherry, she is Scout. She see you, be careful..

1.Żadne dobre, lepiej uzbierać ok. 3kk i kupić SUPER ŚWIĘTEGO KRZAKOGONA, nie kupuj świętego krzakogona bo jest bezużytaczeny, nowicjusze często się na to nabierają.

2.Jeśli dobrze pamiętam tych itemków nie da się sprzedać, nie wpadają one chyba nawet do eq, tylko zalicza je w misji, więc sam musisz dropić, ew. w grupie z kimś kto ma tą samą misję. Karta jest bezużyteczna, jest to tylko taka typowa pokazowa karta.

3.Nie, nie opłaca się, bo po evencie jest multum stroi na 30d w NB i chodzą one po 10-20k.

4.Nie, do 6-7 lvl za ML, dropnąłbyś ok. 3x99 ziaren przy dobrych lotach, 99*0.5k=49.5k , 3*50k=150k, męcząc się przez ok. 4h zarobiłbyś 300k w najlepszym scenariuszu. Dużo lepiej robic konta z reflinków na nos$, robisz sobie takie konto ze swojego reflinka, robisz misje do 30lvl'u, robisz cp30 i po ok. 24h od zrobienia cp dostajesz 30nd, za to masz 4 zwoje niebieskie do ulepszania sp, a to jest 4*350k=1.4kk. Wbicie 30lvlu zajmuje na magu z wr. wody i skillem obaszarowym pod wodę ok 5-6h, zysk dużo większy.

5.Nie, 1sp jest bardzo łatwa do zrobienia nawet ze słabymi resami. Najwyżej użyjesz kilka potków, ale nie jest to trudne, obejrzyj sobie poradniki na YT jak to zrobić i powinno ci się udać wszystko za pierwszym razem zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Kilka pytań nowicjusza.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...