Skocz do zawartości

Słuchawki

Dektored

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze pytanie powinno być raczej, czy stawiasz na bas, czy na wyższe tony? I czy musi to być koniecznie Saturn?

Bo znając życie na stanie nie będą mieli, więc szybciej by wyszła nawet wysyłka z innego sklepu z neta.

Jeśli stawiasz na bas, to Maxell Retro DJ, lub droższe Sennheiser hd202, a z wyższych tonów, to Superlux hd 681.

436951440626370320491.png

Z mikrofonem czy bez?

Mikrofon mam w laptopie, więc nie jest mi zbyt potrzebny. Chyba, że by były jakieś słuchawki w dobrej cenie z mikrofonem to może być.

@Słuchawki do komputera.

@No nie wiem, nie znam się. Ogółem dobre do gier żeby były w miarę.

Do tej pory miałem takie i nie narzekałem, tyle, że się rozleciały to wolałbym coś nowego.

http://www.saturn.pl/sluchawki-philips-shl3000wt-00,id-308199

@Tak musi to być satrun bo jeszcze dziś bym je kupił.

674071459604241683421.gif

Z tańszych:

Philipsy SHP1900 - 40zł

http://www.saturn.pl/sluchawki-philips-shp1900-10,id-125339

Philipsy SHP2000/2500 - 80zł

http://www.saturn.pl/sluchawki-philips-shp2000-10,id-180329

A tak jak nie w sklepie to jeszcze maxell retro Dj no i superluxy HD 681

Pomagam w sprawach komputerowych

Najlepiej Logitecha lub Creative.

Ale za 50-100 zł kupisz gówno nie słuchawki, zależy jeszcze czy mają być komunikacyjne czy bardziej do jakości audio. Nie lepiej uzbierać 200-250zł i kupić sobie porządne słuchawki?

SORRY... Ale wyjdź, jak się nie znasz...

Pomagam w sprawach komputerowych

SORRY... Ale wyjdź, jak się nie znasz...

Taka jest prawda, bo gamingowych słuchawek do 100zł dobrych nie kupisz. Zachowałeś się szczerze durnie tak mówiąc. Zależy też od budżetu bo dla niektórych za 30zł mogą być rewelacyjne. Ja do słuchania muzyki używam AKG k518, mają zajebisty dźwięk, do grania też są dobre bo słyszysz wszystkie kroki i są czułe na mniejszą częstotliwość.

W Saturnie powinien być też ten model, AKG w ogóle jeżeli chodzi o jakość dźwięku bardzo dobrze się sprawdzają.

http://allegro.pl/akg-k404-sluchawki-skladane-super-dzwiek-gwr-24m-i3827267639.html

Deko. trochę źle też sformułowałeś pytanie, bo dla każdego dobre są inne. Dla mnie dobre są od 300zł, a dla niektórych za 800zł. Mógłbyś podać jednak więcej informacji, ponieważ my nie wiemy co dla Ciebie jest dobre.

Taka jest prawda, bo gamingowych słuchawek do 100zł dobrych nie kupisz. Zachowałeś się szczerze durnie tak mówiąc. Zależy też od budżetu bo dla niektórych za 30zł mogą być rewelacyjne. Ja do słuchania muzyki używam AKG k518, mają zajebisty dźwięk, do grania też są dobre bo słyszysz wszystkie kroki i są czułe na mniejszą częstotliwość.

W Saturnie powinien być też ten model, AKG w ogóle jeżeli chodzi o jakość dźwięku bardzo dobrze się sprawdzają.

http://allegro.pl/akg-k404-sluchawki-skladane-super-dzwiek-gwr-24m-i3827267639.html

Deko. trochę źle też sformułowałeś pytanie, bo dla każdego dobre są inne. Dla mnie dobre są od 300zł, a dla niektórych za 800zł. Mógłbyś podać jednak więcej informacji, ponieważ my nie wiemy co dla Ciebie jest dobre.

Dla Ciebie są dobre od 300, a masz za 170? :D

Jak widzę co jest w Saturnie i w jakiej cenie, to mnie aż głowa boli, model za 110zł, gdzie w innych sklepach za 70 dają bez łaski, z tego saturna całego NIC bym Ci nie polecił, przykładowo JVC HA-RX300 na shiturnie za 90zł, a w innych po 55zł, no bez jaj.

Albo weź te same jak Ci się podobały, albo Maxell Retro DJ lub Superlux hd 681, shitu Ci nie będę polecał.

@Radioś

Proszę, wyjdź mi z tym...

Dla Ciebie są dobre od 300, a masz za 170? :D

Jak widzę co jest w Saturnie i w jakiej cenie, to mnie aż głowa boli, model za 110zł, gdzie w innych sklepach za 70 dają bez łaski, z tego saturna całego NIC bym Ci nie polecił, przykładowo JVC HA-RX300 na shiturnie za 90zł, a w innych po 55zł, no bez jaj.

Albo weź te same jak Ci się podobały, albo Maxell Retro DJ lub Superlux hd 681, shitu Ci nie będę polecał.

To są jedne z wielu słuchawek, których używam, bo mam ok 5 modeli ;)

Na Twoim miejscu zobaczyłbym w Saturnie jakieś AKG, ponieważ jest to dobra Austriacka marka. Czysty dźwięk, bardzo dobrze się w nich gra jak i słucha muzyki, czy nawet ogląda filmy na YT.

Jeżeli nie będzie w Saturnie modelu poniżej 100zł to Creative lub Logitech, nie kupuj Philipsa czy Sony, bo nie są to marki, które produkują słuchawki o dobrym brzmieniu według mnie i opinii ludzi, którzy się na tym znają.

Każdy coś dla siebie znajdzie, w Saturnie jest w miarę duży wybór, w razie możesz zapytać się sprzedawcy, który zna się na rzeczy i na pewno doradzi lepiej niż my wszyscy, ponieważ będziesz rozmawiać z nim na żywo.

Jeżeli nie będzie w Saturnie modelu poniżej 100zł to Creative lub Logitech, nie kupuj Philipsa czy Sony, bo nie są to marki, które produkują słuchawki o dobrym brzmieniu według mnie i opinii ludzi, którzy się na tym znają.

Czaka wyjdź do siebie, please.

Jak do gier to proponuję Superluxy 681, mają szeroką scenę i dobre pozycjonowanie (będzie przestrzennie) oraz dość fajny bas, ogólnie to słuchawki z bardzo dobrym współczynnikiem cena/jakość. Łatwo je napędzić więc karta zintegrowana wystarczy, przynajmniej na razie.

To są jedne z wielu słuchawek, których używam, bo mam ok 5 modeli ;)

Na Twoim miejscu zobaczyłbym w Saturnie jakieś AKG, ponieważ jest to dobra Austriacka marka. Czysty dźwięk, bardzo dobrze się w nich gra jak i słucha muzyki, czy nawet ogląda filmy na YT.

Każdy coś dla siebie znajdzie, w Saturnie jest w miarę duży wybór, w razie możesz zapytać się sprzedawcy, który zna się na rzeczy i na pewno doradzi lepiej niż my wszyscy, ponieważ będziesz rozmawiać z nim na żywo.

Powiedz mi co to jest wyznacznik powyżej 100zł, jak TDK ST-450 na Saturnie są za 110zł, vs 68 na KurtMedia?

To, że firmy są dobre, to nie znaczy, że mają wszystkie udane modele, a "znawcy" w sklepach wciskają zielonym towar, który im nie schodzi, więc słaby argument.

Najlepiej poproś w sklepie, żeby Ci jakiś model dali do odsłuchu i tyle, albo weź te same, co miałeś, skoro inne sklepy odpadają...

@Down

To idź do sklepu komputerowego pełnego znaffcuf i kup jakiegoś gotowca za 3,5k, na którym pograsz w mario, też Ci da najlepszy, jaki mają tylko na stanie, poza tym schodzimy powoli z tematu...

Powiedz mi co to jest wyznacznik powyżej 100zł, jak TDK ST-450 na Saturnie są za 110zł, vs 68 na KurtMedia?

To, że firmy są dobre, to nie znaczy, że mają wszystkie udane modele, a "znawcy" w sklepach wciskają zielonym towar, który im nie schodzi, więc słaby argument.

Najlepiej poproś w sklepie, żeby Ci jakiś model dali do odsłuchu i tyle, albo weź te same, co miałeś, skoro inne sklepy odpadają...

Zależy czy sprzedawca jest uczciwy czy też nie, nie biorą na takie stanowiska byle kogo.

Zależy czy sprzedawca jest uczciwy czy też nie, nie biorą na takie stanowiska byle kogo.

Nie wiem, czy mam sie smiac czy plakac. Sprzedawca wcisnie albo to czego jest najwiecej na magazynie albo to, co uwaza za dobre bez jakiegokolwiek porownania. Czesto zna sie, co nie znaczy, ze doradzi dobrze. Dobry sprzedawca audio jest np. w punkcie mp3store - tam nie przyjmuja byle kogo, kto sie ladnie usmiecha i potrafi wcisnac najgorszy szajs za najwieksze pieniadze.

@down W kazdym takim sklepie dobrze doradza, ale tez nie wbijaja tam masy ludu.

Lepiej żebyś poczekał dłużej ale kupił coś dobrego. Szkoda hajsu przez to że chcesz na już. W obu podanych przez Cb sklepach słuchawki warte ~60zł są za dwukrotność tej ceny.

Jak już musi być:

http://www.euro.com.pl/sluchawki/philips-shp2500-przewodowe.bhtml

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Słuchawki   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...