Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

piotrusxd.png

I co w tym idiotycznego ? Jestes idiotą czy co ? To "Lubię małe dziewczynki" napisałem dla beki bo kolega mi powiedział. 

Co do bana to chyba ciebie nie powinno dotyczyć . W poscie dot. ub chodzilo mi ze nie wiedzialem ze ban 30 dni tylko ze samo %.

I chyba każdy może pisac co chce. 

 

Żeby nie zaliczyć to do spamu to:

 

 

post-1175178-0-55992200-1401461570.png

Opublikowano

BEKA

 

@AntyWarn

 

 

 

I co w tym idiotycznego ? Jestes idiotą czy co ? To "Lubię małe dziewczynki" napisałem dla beki bo kolega mi powiedział. 
Co do bana to chyba ciebie nie powinno dotyczyć . W poscie dot. ub chodzilo mi ze nie wiedzialem ze ban 30 dni tylko ze samo %.

I chyba każdy może pisac co chce. 

Żeby nie zaliczyć to do spamu to:

 

attachicon.gif idiota.PNG

 

 

 

417711489342956987022.png

Opublikowano

Mogłem zrobić Screena wczesniej - Było tego więcej ale mod usunął XDD 

 

 

 

Nie jest fanem anime ale wypowiada się w temacie o anime. nie jest fanem bleacha, ale ma sygnaturkę i Avatar z Bleacha. No ... Bez komentarza :P9169714014891871121806.png

 

Powiedzmy, że kiedyś już tu byłem <3/ Ryuozaki pozdrawia  :3

Opublikowano

Mogłem zrobić Screena wczesniej - Było tego więcej ale mod usunął XDD 

 

 

 

Nie jest fanem anime ale wypowiada się w temacie o anime. nie jest fanem bleacha, ale ma sygnaturkę i Avatar z Bleacha. No ... Bez komentarza :P9169714014891871121806.png

 

 

No i co ty od tego biedaka chcesz, przecież widać że jest chory psychicznie. Z takich ludzi nie wolno się naśmiewać, mamusia nie nauczyła?

 

#antywarn

 

jakisrici.png

 

#edit

 

@@Royal6 @@DeAnominator

417711489342956987022.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...