Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zacznijmy od tego że na wersje 8.1 wota był chak że na mapie widzisz wroga bez go wykrywania ale już nie działa po drugie jest aimbot który daje to że ci wali automatycznie w czołgi ale też nie opyla się bo wali w środek czołgu a nie zawsze da się tam przebić jest też wallhack coś jak w cs ale on nie daje przewagi nad przeciwnikiem na 8.8 wersje był chak który dawał że na mapie widzisz gdzie jest wróg bez wykrywania i ogyłem jak go nie wykryjesz to jest zamiat czołgu czerwona kula przyokazji laser mod do każdego czołgu możesz strzelać z czołgów wszystkich jak artylerja itp... a wszystkie gold hack kredyt hack itp to kejlogery lub programy działające jak cheat engine działają na zasadzie graficznej widzisz że masz 500000 golda a i tak nic nie kupisz bo masz 0 golda prawdziwe haki co działają tera na 8.9 to mod usuwający mgłe dzieki temu dalej widzisz laser mod słabe punkty mapy na kturych widzisz gdzie celuje wróg mod usuwający drzewa i karzaki liscie i takie jakieś mody a pro po tego chacka na 8.8 co działał żeby pobrać trzeba zapłacić i niewiem czy działa dalej na 8.9 ale na 88 działa bo kolega mi wysłał i przetestowałem :)

tutaj macie linka do filmu do haka na 8.8 wersje tam macie link do strony na filmiku i jest dobra jakość filmu wienc zobaczycie szczeguły i że są chaki do wota i jeszcze bendą. http://www.youtube.com/watch?v=adE7b2flr-c obejrzcie cały macie tam że wlonczył celownik artyleryski 1 tierem

czyli T1 co jest normalnie nie możliwe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...