Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy można zreportować za takie coś?


Bondzowi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, postanowiłem zagrać sobie rengarem, okej ide na topa na przeciwko zedowi, na jungli mamy lee sina który afkował do 10 minuty, po czym wszedł do gry i przylazł mi na topa, zed zabił go 3 razy a potem się wkur... i wyszedłem z gry, jest to jednorazowe wyjscie wiec nie przejmuje się reportami (to normal), ale czy teoretycznie za takie zachowanie jak ten lee sin można zreportować?

Opublikowano

Za to, że był AFK przez 10 to można, lecz za to, że przyszedł i po prostu feedował to nie za bardzo.

Diss_Stream.png

Opublikowano

Jeśli zrobił to specjalnie to możesz dać mu za Pomaganie drużynie przeciwnej, za AFKa.

Nie robiłbym sobie nadziei, że go zbanują.

Opublikowano

no jak wszedł do gry kazał mi zejsc mu pomoc z redem, pisze ze teraz nie mogę, napisał ok i przyszedł mi na topa ukradł mi kila minionków, potem gdziesz podszedł blisko zeda nie widziałem co się stało bo patrzyłem gdzie indziej, ale zed go zabił, przychodzi taki z 2 lvlem kiedy wszyscy mają już 9 i myśli ze coś ugra, sądzę, że jak ktoś afkuje przez około 10 minut, to już nie powinien wracać do tej gry...

Opublikowano

no jak wszedł do gry kazał mi zejsc mu pomoc z redem, pisze ze teraz nie mogę, napisał ok i przyszedł mi na topa ukradł mi kila minionków, potem gdziesz podszedł blisko zeda nie widziałem co się stało bo patrzyłem gdzie indziej, ale zed go zabił, przychodzi taki z 2 lvlem kiedy wszyscy mają już 9 i myśli ze coś ugra, sądzę, że jak ktoś afkuje przez około 10 minut, to już nie powinien wracać do tej gry...

Niestety, nie masz powodu by go zreportować, za to że oddał jednego killa przeciwnikowi.

279981407253602336505.png
Opublikowano

no jak wszedł do gry kazał mi zejsc mu pomoc z redem, pisze ze teraz nie mogę, napisał ok i przyszedł mi na topa ukradł mi kila minionków, potem gdziesz podszedł blisko zeda nie widziałem co się stało bo patrzyłem gdzie indziej, ale zed go zabił, przychodzi taki z 2 lvlem kiedy wszyscy mają już 9 i myśli ze coś ugra, sądzę, że jak ktoś afkuje przez około 10 minut, to już nie powinien wracać do tej gry...

 

Niestety za 1 dead'a nie możesz, ale jak dał się zabić 3 razy to możesz zreportować Pomaganie drużynie przeciwnej: specjalne umieranie.

Reportując możesz w opisie dopisać że był AFK, ale jak dla mnie AFK jest gorsza, za ten 1 powód na 99% nie dostanie bana.

Co do tego że nie powinien wracać do gry, powiem ci że czasami widzę ludzi wracających w 20 minucie i potrafią się odrobić i mieć pozytywne staty/równy level

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

no jak wszedł do gry kazał mi zejsc mu pomoc z redem, pisze ze teraz nie mogę, napisał ok i przyszedł mi na topa ukradł mi kila minionków, potem gdziesz podszedł blisko zeda nie widziałem co się stało bo patrzyłem gdzie indziej, ale zed go zabił, przychodzi taki z 2 lvlem kiedy wszyscy mają już 9 i myśli ze coś ugra, sądzę, że jak ktoś afkuje przez około 10 minut, to już nie powinien wracać do tej gry...

Zreportuj go za afk'a,ale myślę że i tak nie dostanie bana z tego powodu że to musi być kilka raportów,a do tego za pierwszym razem rzadko co banują(chyba że wcześniej afk'ował.

 

Jak feeduje to go olej-i tak mu nie przemówisz żeby nie szedł na tego top'a,musisz czasami to przeżyć.

Opublikowano

To ty powinienes dostac bana. Za afk on nie dostanie bo leavebuster banuje za afka, a on wrocil. Za feedowanie tez nie ma szans na bana. Riot nawet za trolowanie nie daje banow, oni najbardziej klada nacisk na offensive language

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...