Skocz do zawartości

[Pytanie] Czy można zreportować za takie coś?

Bondzowi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, postanowiłem zagrać sobie rengarem, okej ide na topa na przeciwko zedowi, na jungli mamy lee sina który afkował do 10 minuty, po czym wszedł do gry i przylazł mi na topa, zed zabił go 3 razy a potem się wkur... i wyszedłem z gry, jest to jednorazowe wyjscie wiec nie przejmuje się reportami (to normal), ale czy teoretycznie za takie zachowanie jak ten lee sin można zreportować?

no jak wszedł do gry kazał mi zejsc mu pomoc z redem, pisze ze teraz nie mogę, napisał ok i przyszedł mi na topa ukradł mi kila minionków, potem gdziesz podszedł blisko zeda nie widziałem co się stało bo patrzyłem gdzie indziej, ale zed go zabił, przychodzi taki z 2 lvlem kiedy wszyscy mają już 9 i myśli ze coś ugra, sądzę, że jak ktoś afkuje przez około 10 minut, to już nie powinien wracać do tej gry...

no jak wszedł do gry kazał mi zejsc mu pomoc z redem, pisze ze teraz nie mogę, napisał ok i przyszedł mi na topa ukradł mi kila minionków, potem gdziesz podszedł blisko zeda nie widziałem co się stało bo patrzyłem gdzie indziej, ale zed go zabił, przychodzi taki z 2 lvlem kiedy wszyscy mają już 9 i myśli ze coś ugra, sądzę, że jak ktoś afkuje przez około 10 minut, to już nie powinien wracać do tej gry...

Niestety, nie masz powodu by go zreportować, za to że oddał jednego killa przeciwnikowi.

279981407253602336505.png

Niestety za 1 dead'a nie możesz, ale jak dał się zabić 3 razy to możesz zreportować Pomaganie drużynie przeciwnej: specjalne umieranie.

Reportując możesz w opisie dopisać że był AFK, ale jak dla mnie AFK jest gorsza, za ten 1 powód na 99% nie dostanie bana.

Co do tego że nie powinien wracać do gry, powiem ci że czasami widzę ludzi wracających w 20 minucie i potrafią się odrobić i mieć pozytywne staty/równy level

928011413476457403957.png

Zreportuj go za afk'a,ale myślę że i tak nie dostanie bana z tego powodu że to musi być kilka raportów,a do tego za pierwszym razem rzadko co banują(chyba że wcześniej afk'ował.

Jak feeduje to go olej-i tak mu nie przemówisz żeby nie szedł na tego top'a,musisz czasami to przeżyć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Czy można zreportować za takie coś?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...