Skocz do zawartości

JAK ZARABIAC NA PLU WAZNE

Mroziak ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz jak ci sie metków bić nie chce co moim zdaniem jest nieoplacalne bicie metkow ponizej 65 jedyny dobry drop to kamol który leci bardzo rzadko nawet z 2x drop i durgim to ku aura i ostrze reszta to shit nic nie warty ku cenowo spadly na andros aktalnie kamol 10kk przed eventami był po 15kk aura 4kk ostrze 1kk reszta ponizej 800k jak na mój gust i ja tak robilem póki masz jeszcze 55 lvl to idziesz na Lordzika w trudnym co 30min sie respi idziesz np na ch1 zabijasz wlaczasz budzik na za 30min idziesz na kolejne ch jak juz zabijesz wszystkich to idziesz na ch1 z powrotem i wybijeasz se spota medali nadropisz od cholery na andros medale po 500k wieksza szansa ze wyleca ci 3 medale niz jakies dobre ku z metka gdy budzik zadzwoni i widzisz bossa ubijasz wylatuje ziolo z 5-10 mozesz se zostawic reszty nie zbieraj równo po fuzji sie te ziola opylały mialem caly magazyn schodzily 300-500k :) wiec jak zrobisz taki obchud 3 razy to zabijesz 18 bossow przy w miare dobrych wiatrach powinienes miec 1 kamola i wuchta medali 3 obchodzy czyli 1h 30 min to wydropisz medali okolo ja wiem 30 moze wiecej
jeszcze takie porownanie jak tylko expisz medale z 2x dropem w 1h dasz rade uzbierac caly magazyn
Metki to niby tez dobra sprawa ale wuchta wiary jezdzi jak masz pecha to drop tez słaby na lorda zadko kto chodzi zreszta jak ty pierwszy lorda wybijesz to tylko ty wiesz kiedy sie on zrespi konkurencja zastanie puste spoty :) Licze na jakas lapke czy cos ><

Zrób sobie z 4 konta, walnij 4 woje body, postaw na KMR na exp bocie, przy 5 lvl wszystko w silne, w statusie w atak, najpierw M1 do 14-16 lvl, później M2, do 30, jeżeli mało expa będzie to walnij WH, autopeleryny, i walnij po jednym bocie na jeden spot, na jedno CH, w jeden dzień 30 wbijesz na luzie, dość że marmury itd. to po wbiciu 30 możesz postawić fb ;).

Według mnie na 55lvl, lepiej zrobić sobie 2 chara dobić mu 35lvl i lecieć na metki w m2, ponadto można łowić 2 kontami na raz i wystawiać sobie sklepiki, rybki ładnie wchodzą, możesz także na handlu, kupujesz tanio, sprzedajesz drogo, ponadto wystarczy zrobić buffa (wyexpić mu ok. 42lvl, zrobić eq - zainwestować tylko w int + dobić skille - na początek wystarczy, myślę tak do M6) i można już z innymi próbować na DT, ulepszać dużo przedmiotów, bierzesz parę kont robicie dt, ustalacie sobie typ kowala i ulepszasz parę przedmiotów, te które się uda wystawiasz na rynek.

Dodatkowo przy tych cenach, w niedługi czas możesz dość dużo zarobić i załatwić sobie już jakieś porządne eq. ;)

Zrób sobie 2 postać i leć na metinki w m2, albo bij te metiny na twoim levelu. Ewentualnie kowal dt.
Przeczytaj ten spis poradników dot. zarabiania :
http://www.mpcforum.pl/topic/526699-tut-spis-poradnikw-na-zarabianie-yang-metin2/

Być może znajdziesz tutaj sposób, który przypadnie Ci do gustu.

giphy.gif

Jest wiele opcji,a fb nie polecam gdyz dostaniesz bana na ip/powiazane(czytaj regulamin)

Metki 45/50/55/65/70(jak dasz rade,ale watpie ze dasz) 75/80 .

mozesz jezdzic na lorda ,oraz do normalnego lochu ,zawsze medale,ziola,kamyki ...

Napisz jeszcze jakie masz skile bo jak na g1 + to metki 70,dt,jak nie to wbijaj skile ,pozniej drop:]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum JAK ZARABIAC NA PLU WAZNE   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...