Skocz do zawartości

[Info]Rotacja 07.01.13-14.01.13

Gość Kacperovsky.

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mpcforum.pl/topic/1104661-rotacja-darmowych-bohaterow-2412-3112-wyprzedaze/

Jest od tego specjalny temat . Fakt nie aktualizowany, ale jest .

Ciul z tym tematem. Co za człowiek wymyślił oddzielny temat, który i tak jest aktualizowany z dużym opóźnieniem. Ostatnia wyprzedaż z 27.12 - 30.12.

Administracja założyła tamten temat bo ludzie nabijali sobie jednego posta raz na tydzień/miesiąc (kiedy jeszcze normalni użytkownicy pisali rotację i wyprzedaże), ale za to od razu miało się info o przecenie i rotacji. Na prawdę nie rozumiem takich działań.

Diss_Stream.png

http://www.mpcforum.pl/topic/1104661-rotacja-darmowych-bohaterow-2412-3112-wyprzedaze/

Jest od tego specjalny temat . Fakt nie aktualizowany, ale jest .

Nie mogę tam pisać . Tylko moderator :]

@topic

No właśnie zauważyłem, że każdy tak się jara lucjanem :) Wypróbuje go :]

PS. Tak na przyszłość - Rotacje można sprawdzać już w Poniedziałek koło 18 na koreańskiej stronie lol'a

http://www.leagueoflegends.co.kr/

mata:d

Bieda.

Jak nie można mieć skina do każdej postaci ? Przynajmniej po jednym. Nie rozumiem takich ludzi ;_;

Suaba rotacja, wszystko mam ;_;

BO MAM WSZYSTKIE CHAMPY, POZDRO 600

No to gratulację :-) Ja nie chce np skina do soraki, a dostałem z gifta ;_;

ZNowuuuuuuuuuu... Nie ma Yoricka :CCCCC

Był jakieś 2-3 miesiące temu na wyprzedaży to sobie za RP'ki kupiłem :P Ora ładnie

No to gratulację :-) Ja nie chce np skina do soraki, a dostałem z gifta ;_;

Był jakieś 2-3 miesiące temu na wyprzedaży to sobie za RP'ki kupiłem :P Ora ładnie

Uważaj bo zaraz biedacy Ci napiszą "jak morzna kupować czampjony za ErPe pszecież morzna za IP!!!!111"

Nie wiem po chuj ludzie płaczą o tego Yoricka.. oni już od hmm 4 miesięcy płaczą o niego, a jakby nie płakali a zaczęli grać przynajmniej 3 mecze dziennie to by go mieli lajtowo.

Sobie przetestuje Zyre na midzie bo jej nie mam bo nie czuję potrzeby kupna :D Chociaż wiem, że ładnie ora na supporcie.

Uważaj bo zaraz biedacy Ci napiszą "jak morzna kupować czampjony za ErPe pszecież morzna za IP!!!!111"

Nie wiem po chuj ludzie płaczą o tego Yoricka.. oni już od hmm 4 miesięcy płaczą o niego, a jakby nie płakali a zaczęli grać przynajmniej 3 mecze dziennie to by go mieli lajtowo.

Sobie przetestuje Zyre na midzie bo jej nie mam bo nie czuję potrzeby kupna :D Chociaż wiem, że ładnie ora na supporcie.

:]

Na supporcie to ora i to pięknie ;]

Stun, mini wardzik, pro ult na tf'y i te chwaściki

Zaktualizował bym tamten temat jakby były jutro obrazki itp.,a co do samej rotacji to tylko nie mam z nich Jinx (lubię tą postać i coś pozassysam).

Skoro narazie temat z rotacja nie jest aktualizowany niech ten zostanie taki do dyskusji. Jak sie tamten zaktualizuje to ten bedzie mozna zamknac.

A co do samej rotacji, jedna z lepszych przez ostatnie tygodnie.

sstwc.jpg

Skoro narazie temat z rotacja nie jest aktualizowany niech ten zostanie taki do dyskusji. Jak sie tamten zaktualizuje to ten bedzie mozna zamknac.

A co do samej rotacji, jedna z lepszych przez ostatnie tygodnie.

Ale zróbcie tak aby każdy mógł tam pisać . Kto 1 wstawi ten lepszy :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Info]Rotacja 07.01.13   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...