Skocz do zawartości

[Pytanie]Zwrócenie postaci po nerfie.

FastFlash

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej możliwości zwrotu po nerfo-bufie, a z resztą po co chcesz zwraca postać którą i tak w przyszłości kusisz? Riven ma osłabione early ale patrząc na przeliczniki w late będzie miała większy dmg podobnie kassadin z W będzie bił kosmiczny dmg w połączeniu ze zmorą licza będzie miał więcej dmg w late niż obecny kassadin

Można zwrócić prostać lub skórkę po reworku i/lub nerfie.

Ten bohater (lub skórka) nie wygląda już/nie gram się nim jak kiedyś i przestał mi się podobać!

Jeżeli bohater lub skórka otrzymała kompletną przeróbkę wyglądu i/lub zestawu umiejętności to wyślij nam zgłoszenie, a dokonamy dla Ciebie zwrotu bez zużycia żetonu, jeśli tego sobie życzysz.
Zapraszam tutaj dla niedowiarków i niedoinformowanych:

https://support.leagueoflegends.com/entries/22056173-FAQ-zwrotu-przedmiot%C3%B3w

Rework na jeden skill i chcesz zwracać? śnisz. Zresztą kilkanaście meczy nowym Kassadinem i się przekonasz. Ja myślę, że nie będzie miał takiego bursta jak wcześniej (aktualnie jest mocny), ale teraz dają mu buffa na early i będzie mógł spokojnie się tłuc z jakimś AD miderem bo lepsze W będzie.

Tylko szkoda, że ruszają Q bo w końcu Kassadin to jest asasyn, a taka świnia Garenowa ma silence'a 2.5 sekundowego i dmg w chuj duży jak na tanka.

Yyyyy .. ? Chwila . Jak nie ma się żetonów, a postać dostanie reworka , to można postać zrwócić czy jak ? Bo nie kminie tego .

Tak, możesz zwrócić Heimera bo dostał reworka wizualnego jak i tego "skillowego". Możesz zwrócić też : Anivię, Rammusa, Garena i w next patchu Skarnera. A kiedyś nawet Xeratha bo zapowiadali reworka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Zwrócenie postaci po nerfie.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...