Skocz do zawartości

[Problem] XenoxMT2

matiadi12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam maly problem z clientem xenoxmt2 jeszcze niedawno okolo 2tygodnie temu gralem tam i bylo ok pewnego dnia chcialem wbic i kanaly byly zrobione tak jakby serwer byl off to pomyslalem ze serwer nie dziala a minal czas i nadal nie dziala jak weszlem na stronie pisze ze serwer jest on a mi nadal nie dziala gdy sie loguje pirze blad podczas laczenia sei z serwerem. Restartowalem internet odpalalem jako administrator reinstalowalem. innnym gracza serwer dziala gdyz moj kolega tam gra i jemu wszsytsko smiga prosze o pomoc

Witam mam maly problem z clientem xenoxmt2 jeszcze niedawno okolo 2tygodnie temu gralem tam i bylo ok pewnego dnia chcialem wbic i kanaly byly zrobione tak jakby serwer byl off to pomyslalem ze serwer nie dziala a minal czas i nadal nie dziala jak weszlem na stronie pisze ze serwer jest on a mi nadal nie dziala gdy sie loguje pirze blad podczas laczenia sei z serwerem. Restartowalem internet odpalalem jako administrator reinstalowalem. innnym gracza serwer dziala gdyz moj kolega tam gra i jemu wszsytsko smiga prosze o pomoc

Sprawdź połączenie z internetem.

Wyłącz zaporę i programy typu Skype które blokują porty.

Spróbuj wziąć od kumpla clienta.

Wątpię, że to to ale może nie masz jakiegoś pliku po prostu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] XenoxMT2   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...