Skocz do zawartości

czy oplaca sie za tyle bf4 w pudelku + dodatek?

anonim7777

Rekomendowane odpowiedzi

siema szukam dobrej oferty do bf4 najlepiej pudelko net 4mb chcialbym w plycie troche wolno sie pobiera dlatego nie chce za bardzo keya chociaz na steam/origin dodatek 4 gb w poltora godziny do bf3, tak wiec to jest dobra oferta? czy lepiej poszukac bf4+ premium a chinska nawalnice do kupic czy na odwrot? no i to jest bez zadnych prowizji 109 zl samo ;) a np na allegro to by troche wiecej wynioslo chce takiego bfa do max 110 zl ewentualnie ta dyche moge dorzucic bo mam 200 zl ale nie chce wszystkiego wywalac, szkoda mi kasy

http://www.playergames.pl/pc/akcja/battlefield-4-chinska-nawalnica-2-dlc-pc

siema szukam dobrej oferty do bf4 najlepiej pudelko net 4mb chcialbym w plycie troche wolno sie pobiera dlatego nie chce za bardzo keya chociaz na steam/origin dodatek 4 gb w poltora godziny do bf3, tak wiec to jest dobra oferta? czy lepiej poszukac bf4+ premium a chinska nawalnice do kupic czy na odwrot? no i to jest bez zadnych prowizji 109 zl samo ;)

http://www.playergames.pl/pc/akcja/battlefield-4-chinska-nawalnica-2-dlc-pc

Nawet niezła oferta.

graphic.pnggraphic.png

tutaj 155 premium ale na pewno tyle nie wydam w wakacje dalem za bf3 premium edition 120 zl w pudelku i tez mi juz troche szkoda bylo, a tutaj jest pudelko za tyle wydaje mi sie ze taniej w pudelku nie znajde

btw; ten dodatek juz wyszedl tak? i jest tylko 1 dodatek i premium?

Obecnie dodatkowo można kupić tylko 1 dodatek (Chińska Nawałnica) i Premium.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum czy oplaca sie za tyle bf4 w pudelku + dodatek?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...