Skocz do zawartości

[Inne] Aion Free bot

DJSmoku2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż że poprzedni tutorial do tego bota jest dosyć stary i w bocie wiele się pozmieniało postanowiłem zrobić drugi aktualny ;)

1. Zakładamy konto na tej stronie: 

xxx

2. Wchodzimy w ten link i pobieramy bota: 

xxx

3.Włączamy aion i logujemy się na mapę.

4. Włączamy bota (przez plik BUI_Enc.exe) i logujemy się danymi z forum nie e-mail tylko loginem. Uwaga jeżeli na forum mieliście jakąś dużą literkę w nicku do logowania używacie małej np. masz nick LubieMPC piszesz lubiempc

5.Klikasz login następnie start bot

6. Następnie Manage

1389016381-U1041951.png

7.Po włączeniu Bota wchodzisz w zakładkę Radar i klikasz Record Path

1389016739-U1041951.png

8.Teraz Przejdź do aion i biegaj po mapce tak jak chcesz aby bot biegał

9.Gdy już skończysz przejdź do bota i kliknij Znowu Record Path

10. Kliknij Save Recorded Path i zapisz gdziś ten plik tak abyś pamiętał

11.Przejdź do zakładki Waypoint Gallery i zrób to co na screenie

1389017315-U1041951.png

12. Po wybraniu tych 3 kropeczek podaj lokalizacje pliku tego co zapisałeś w Radar

13. W Path Path Descriptoin wpisz nazwę jak ma się nazywać waypoint

14. Kliknij add Path

15. Kliknij Combat i dodaj swój waypoint oraz zaznacz Enable Combat i Waypoint Combat (W combat możesz sobie jeszcze ustawić czy ma pić miksturki czy nie itp. chyba tego tłumaczyć nie muszę ;) )

1389017811-U1041951.png

16.Przejdź znowu do radar i zaznacz to co na screenie.

1389018130-U1041951.png

17. Przejdź do sklills i zaznacz jake chcesz żeby bot używał skille.

18. Przejdź do Home i zaznacz Enable Radar i kliknij start bot ;)

19. Ciesz się botem :)

Uwaga! bot po jakimś czasie się wyłącza.

W razie problemów mogę nagrać wideo tutorial.

Zakaz kopiowania na inne fora !

/Brak skanu

-Neoxyh

7729614441163031041951.png

• 6 miesięcy temu...

Czy wy naprawdę nie zauważacie że już wszystkie gry online (darmowe czy płatne) tracą sens? Wszędzie boty! W co teraz można zagrać np. z kolegą aby była równa rywalizacja? W nic! Metin - wszędzie boty! Call of Duty - aim i wh. Nawet koreańskie gry takie jak Aion - boty,cheaty i hacki! Wszystkie gry mmorpg - boty, dmg hacki, exp boty, bugi. Coraz mnie osób decyduje się na grę w gry online (wiecie o tym?). Jak by nie było cheatów to nawet Metin2 był by fajny. Kiedyś online upadnie! Znacie może gre w której jest równa rywalizacja a cheaty, hacki są szybko wykrywalne? Aion kiedyś był bardzo dobry. A teraz? Starasz się cały dzień (każdy sie stara) a tu jakiś "dzieciak" z botem lub cheatem jest lepszy od cb? Za niedługo to kto będzie grał w MMORPG? Kto będzie grał w gry na multiplayer? 

• 1 miesiąc temu...

Działa jescze? Można dostać za to bana?

Czy wy naprawdę nie zauważacie że już wszystkie gry online (darmowe czy płatne) tracą sens? Wszędzie boty! W co teraz można zagrać np. z kolegą aby była równa rywalizacja? W nic! Metin - wszędzie boty! Call of Duty - aim i wh. Nawet koreańskie gry takie jak Aion - boty,cheaty i hacki! Wszystkie gry mmorpg - boty, dmg hacki, exp boty, bugi. Coraz mnie osób decyduje się na grę w gry online (wiecie o tym?). Jak by nie było cheatów to nawet Metin2 był by fajny. Kiedyś online upadnie! Znacie może gre w której jest równa rywalizacja a cheaty, hacki są szybko wykrywalne? Aion kiedyś był bardzo dobry. A teraz? Starasz się cały dzień (każdy sie stara) a tu jakiś "dzieciak" z botem lub cheatem jest lepszy od cb? Za niedługo to kto będzie grał w MMORPG? Kto będzie grał w gry na multiplayer? 

Najpierw zapytałeś czy bot jeszcze działa, i czy mozesz dostac za niego bana, nastepnie dałeś wykłąd na temat bocenia...gdzie tu logika ? -_-"

Knowledge-Kryptonite-quote2.jpg

Boże,boty,boty wszedzie boty.Parodia wy ludzie juz nie poraficie niczego zrobic bez pomocy??Przez takich kretynow,idiotow,pajacow jak wy,tak jak wczesniej ktos wspomnial ta gra traci k***a sens.Trudno to zrozumiec??No ta,ale trzeba to wykorzystac na maxa,ze GF ma graczy w d***e i nawet za roznego typu hacki nie karaja.

Nie czaruj.

Boże,boty,boty wszedzie boty.Parodia wy ludzie juz nie poraficie niczego zrobic bez pomocy??Przez takich kretynow,idiotow,pajacow jak wy,tak jak wczesniej ktos wspomnial ta gra traci k***a sens.Trudno to zrozumiec??No ta,ale trzeba to wykorzystac na maxa,ze GF ma graczy w d***e i nawet za roznego typu hacki nie karaja.

masz prawie 400 postów na forum o tematyce "Cheaty, Boty. Bugi, Hacki do gier online.. Co ty tutaj robiłeś jeśli nie tolerujesz botów ? Szukałeś kodów do GTA Vice City?

Rozumiem, że pewnych botów można nie tolerować, np w takich grach jak Lol gdzie stosuję się je bezpośrednio przeciwko innym graczom podczas meczy w pvp, ale boty w grach MMO moim zdaniem nie są niczym złym.

Piszesz, że nie potrafimy nic zrobić bez pomocy ? A co trudnego jest w farmieniu monet czyli robieniu jednego questa przez kilka godzin? Równie dobrze ja mógłbym nazwać Cię kretynem bo robisz jedno i to samo przez pół nocy jak robot.. Od tego są właśnie takie programy^^

Teraz moje pytanie:

Mogłbym tego bocika tak skonfigurować, żeby farmił mi złote monety? Bo za bardzo nie ogarniam. Mogę wybrać jakie moby ma bić moja postać? Jeśli na lokacji występują 2-3 typy potworów? Bot ma opcję brania i oddawania questów? Są na nim zapisane jakieś ścieżki na start ?

A co do tego 30sto minutowego limitu, można zawsze zrobić bota który co pół godziny będzie uruchamiał innego bota :D

2ex0sgm.jpg

masz prawie 400 postów na forum o tematyce "Cheaty, Boty. Bugi, Hacki do gier online.. Co ty tutaj robiłeś jeśli nie tolerujesz botów ? Szukałeś kodów do GTA Vice City?

Rozumiem, że pewnych botów można nie tolerować, np w takich grach jak Lol gdzie stosuję się je bezpośrednio przeciwko innym graczom podczas meczy w pvp, ale boty w grach MMO moim zdaniem nie są niczym złym.

Piszesz, że nie potrafimy nic zrobić bez pomocy ? A co trudnego jest w farmieniu monet czyli robieniu jednego questa przez kilka godzin? Równie dobrze ja mógłbym nazwać Cię kretynem bo robisz jedno i to samo przez pół nocy jak robot.. Od tego są właśnie takie programy^^

Teraz moje pytanie:

Mogłbym tego bocika tak skonfigurować, żeby farmił mi złote monety? Bo za bardzo nie ogarniam. Mogę wybrać jakie moby ma bić moja postać? Jeśli na lokacji występują 2-3 typy potworów? Bot ma opcję brania i oddawania questów? Są na nim zapisane jakieś ścieżki na start ?

A co do tego 30sto minutowego limitu, można zawsze zrobić bota który co pół godziny będzie uruchamiał innego bota :D

Niestety, nie jestem wstanie odpowiedzieć na to pytanie ponieważ nie gram już w aion.

A wiec moj drogi kolego,albo nie drogi bo cie nei znam.W tej grze jest takie cos jak makro< Np musisz zbierac aetehr,ale w sumie nie musisz,wystarczy ze sobie Oooo ustawisz macro,sciagniesz auto clickera i zostawiasz na noc pieknie...albo z zbieractwie tez sie to przydaje...a wiec po co cheaty ?

Kolego, to też jest bot tylko na bicie alienów, o co ci chodzi?

7729614441163031041951.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Inne] Aion Free bot   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...