Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy mógłbyś wstawić screena?


Loud

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy miałby ktoś aktualnego screena z serwera na, którym gra (Metin2.pl) środek pierwszego miasta CH1?

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

PS. Czy da radę zrobić eq na wyższym lvl bez item shopu?

Opublikowano

Proponuje samemu wejsc na poszczegolne serwery i zobaczyc:>. A co do robienia eq.. tak jak powiedzial pan up, trzeba by grac 24/7 aby cos ogarnac w miare dobrego. Pozdrawiam!

Opublikowano

jeżeli screen potrzebny Ci do tego aby zobaczyć ile ludzi gra to powiem ci tak że ludzi jest od zajebania dużo

jinno ch2 to nie ma jak się ruszyć :)

 

!!! jak ktoś będzie wrzucał screena to niech zamarze nick i skille postaci :)

bo chuj wie :D może ten kolo wrzuci screena na allegro i potem poda link do supportu :)

Opublikowano

Proponuje samemu wejsc na poszczegolne serwery i zobaczyc:>. A co do robienia eq.. tak jak powiedzial pan up, trzeba by grac 24/7 aby cos ogarnac w miare dobrego. Pozdrawiam!

wcale nie trzeba 24/7 by coś ogarnąć, był event swiateczny ze skarpetkami, szlo na nim zarobic 20kkk+(dziennie 200 postkami srednio oddawałem(pod koniec eventu ponad 300 postaci ze skarpetkami do konca eventu mialem)), a tak bez eventu to potrzebne jest tylko 500kk na start, potem wystarczy ceny ogarnac i kupywać taniej sprzedawać drożej,(łatwo znaleść item za 500kk, który pójdzie 100-200kk drozej), przy większej ilości kasy(z 10kkk) siedząc w m1 2h dziennie(nielicząc sklepów ktore caly czas powinny stać)idzie zarobić nawet 2kkk.

Opublikowano

 

wcale nie trzeba 24/7 by coś ogarnąć, był event swiateczny ze skarpetkami, szlo na nim zarobic 20kkk+(dziennie 200 postkami srednio oddawałem(pod koniec eventu ponad 300 postaci ze skarpetkami do konca eventu mialem)), a tak bez eventu to potrzebne jest tylko 500kk na start, potem wystarczy ceny ogarnac i kupywać taniej sprzedawać drożej,(łatwo znaleść item za 500kk, który pójdzie 100-200kk drozej), przy większej ilości kasy(z 10kkk) siedząc w m1 2h dziennie(nielicząc sklepów ktore caly czas powinny stać)idzie zarobić nawet 2kkk.

 

 

Event byl, ale juz go nie ma:P. Wiec jak ktos zaczal gre po evencie to dalej ma problem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...