Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

* Nexes * Sieć serwerów *Serwer Mody* Zapraszamy! Jedyny taki serwer *Mody*


ufo98765

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze sadi37 :P

 

W jednym słowie: Ch**nia

Wchodzę na serwer nie ma regulaminu, żadnych informacji ani nic. Piszę na czacie pytania o grę, bo skoro nie ma regulaminu to się pytam innych. Na czacie cisza, mimo iż było 2 adminów. W końcu jeden admin cudem napisał link do forum i mówił, że tam są potrzebne informację. A może mam wolnego neta lub nie mam przeglądarki (tak wiem...) i chcę to na serwie. Nie wiem czy to forum czy może strona z porno. Gdy napisałem, że to powinno być na spawnie bo mało osób czyta forum, to zostałem zlekceważony i admin powiedział, że to nie jego problem, że nie czytają regulaminu, który jest na forum do którego nie ma normalnego linku nawet na tabliczce... W dodatku zostałem nazwanym ,,filozofem za dyche'' i wyciszony na 24 godziny...

 

Nie polecam z taką administracją...

 

Ps. Na napisanie 1 słowa administracja potrzebuje około 30 sekund więc musicie być cierpliwi.

 

Pozdrawiam Sadi37 :P

Opublikowano

up

 

ty potrzebujesz jakieś opieki specjalnej czy co ?

na każde twoje widzi mi sie potrzebujesz pomocy adminów a jak ci pomagają to dalej jej potrzebujesz

 

idz zamknij się w szafie i nie wychodź dopóki nie dorośniesz

rageguydajdiaxa.png

Opublikowano

Sadi, jeżeli ktoś wchodzi i na dzień dobry marudzi narzeka, i jest na tyle ślepy że nie widzi kierunkowskazu do regulaminu (monitor z wielkimi literami podwieszony pod sufitem) czy widząc adres serwera jako subdomenę, na serwerze widząc adres ts3 w postaci domeny, i ciężko z tego wydedukować że adres forum jest adresem domeny do której się łączysz? Wnioskuje z tego że nie jesteś osobą zbyt bystrą i inteligentną, bądź starasz się przyczepić czegokolwiek. Warto dodać że mute zostało Ci nadane tylko i wyłącznie na życzenie więksozści graczy, którzy mieli dość twoich filozofii, i marudzenia bo nie każdy ma nerwy ze stali, a jednakże większość po prostu nie była w stanie Ciebie znieść. Także jeżeli masz jakieś bóle dupy to proponuje zanwestować w czopki, a jeżeli tak jak wspominał xMagnet, potrzebujesz specjalistycznej opieki, to można wynająć sobie opiekunkę i bez spinania dupy w cywilizowany sposób zaczekać aż Administracja odpisze, gdyż czasem bywamy zajęci. No ale cóż, przecież prowadziłeś własny serwer, na wnioskuje nic od Ciebie nie chcieli, bo przecież ty jesteś najważniejszy i nic innego nie jest istotne, nawet jak jesteśmy w połowie roboty, to powinniśmy ją dla Ciebie rzucić.

Opublikowano

@up

 

YYY Coś mi tu kłamiecie...

 

Wczoraj pisałem, że na spawnie powinien być regulamin bo gracze nie wchodzą na forum aby go przeczytać a wy odpisaliście ,,To nie mój problem. Najwyżej dostaną bana za nie czytanie regulaminu" I na spawnie nie było ŻADNEGO monitoru bo nawet pisałem, że jak chcecie mogę wam zrobić ten regulamin i info o vipie a wy mówiliście, że od tego jest forum.

 

Więc to wy chyba potrzebujecie lekarza bo macie albo skleroze albo po prostu jesteście totalnymi debilami...

 

A zapomniałem o tym, że wy nie byliście w połowie roboty tylko wisieliście nad spawnem (nie wiem który to admin)

Więc mi tu nie pierdol o jakiejś robocie.

 

@up2

 

Nie na każde widzi mi się, tylko o rzecz najważniejszą czyli o REGULAMIN Jebany debilu.

Jak zaczynają mi pomagać powiadasz??

Admin napisał mi jedynie nazwe do forum i dalej gdy pisałem zaczął nazywać mnie filozofem za dychę, a zaraz po tym dał mi muta na 24h.

 

Więc wypierdalaj do szafy i nie wychodź aż nie zrozumiesz tego co napisałem tu i tego co było na serwerze(o ile byłeś)

Opublikowano

Zacznijmy od tego że nie monitoru tylko monitora, następnie przejdźmy do tematu dyskusji. Tym postem właśnie pokazałeś swoją klasę i intelekt, jedyne co potrafisz to rzucać wulgami na prawo i lewo :) Na spawnie podwieszone są pod sufitem monitory z drogowskazami do takich rzeczy jak: Regulamin, Survival i Nether (chętnie CI później machnę screena teraz akurat nie mam czasu wchodzić do gry), Myślę że Matka się do Ciebie zwraca takimi zwrotami jak może obiadu nie chcesz jeść, bo skądś musiałeś wynieść kulturę i zachowanie. Niestety jesteś marudą, a mute nie dostałeś za drażnienie mnie swoją osobą chociaż to robiłeś, tylko dlatego że graczy zaczeły denerwować pierdoły które wypisywałeś i to właśnie od nich poszedł hejt na Ciebie gdyż jesteś nie znośny. Reasumując twoje zachowanie wnioskuje że jesteś grubym dziesięciolatkiem bez kolegów, gdyż twoje zachowanie jest absolutnie aspołeczne i nie nadajesz się do obcowania z jakimikolwiek ludźmi w jakiejkolwiek sytuacji. Więc myślę że ta szafa to jednakże twoje przeznaczenie życiowe. Dziękuje i pozdrawiam. P.S. W momencie o którym mówisz nie wisieliśmy nad spawnem tylko pomagaliśmy jednemu z użytkowników z automatyczną stacją kolejki :) Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszym niepotrzebnym i bezpodstawnym spinaniu dupy, na pewno świetnie na tym wyjdziesz :)

Opublikowano

@up2

Jebany debilu

 

oczywiście notification (idź przetłumacz sobie słowo bo pewnie nie znasz) poleciał i dostaniesz bana i tu

pozdrawiam ;]

a to sytuacja w jakiej się znajdujesz (jesteś na dole)

picture_2940.gif

rageguydajdiaxa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...