Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, szukam dobrej ekipy do combat arms europe do wspólnych bitw oraz przeciwko sobie. Zapraszam tez do Clanu naszej dotychczasowej ekipy do walk Clanowych. Do clanu nie mamy żadnych ograniczen wiekowych, rangowych itd.

Osoby z mniejszym doświadczeniem też chętnie zapraszam (troszke was podszkolimy ^ ^). Przydało by się aby każdy chętny posiadał skype, mikrofon i oczywiście głosniki, ponieważ grając źle sie pisze a w bardziej rozbudowanej rozgrywce czasami jest to niemożliwe. Jeśli ktoś potrzebuje szybko nabić rangę to zapraszam na skype, zrobimy szybko 3vs3, 9 rundek Hired Gunz na mapie Blood Money (z tego co czuje na sobie to w tej misji i na tej mapie najlepiej wbija się rangi, polecam zalatwic sobie expa +200% tak co najmniej 5x i myślę, że za te 5 razów wbijemy 2-3 rangi). Proszę chętnych o pisanie pod postem namiar na skypa oraz nick z gry lub piszcie na mojego skypa: √ιקDankenRall <---- skopiujcie sobie, jak by nie działało to wpiszcie: pbsiry . Proszę pisać po zastanowieniu się ponieważ mialem juz przypadki, że zorganizowałem 5vs5 z naprawde dobrymi i nie lubiejącymi przegrywać graczami a na samym końcu okazywało się, że jednak nikt nie może lub nie chce mu się. Często też skład z naszego clanu organizuje bitwy o przedmioty. Drużyna przegrana musiała zafundować ustalone wcześniej przedmioty dla całego zwycięskiego składu. To tyle Czekam na wasze odpowiedzi. :)

 

 

Nick z Gry: DankenRall02

Nick Skype: √ιקDankenRall

Namiar Skype: √ιקDankenRall / pbsiry

Nazwa Clanu: ILoveGanja1

Leader Clanu (nie gra, stare konto na ktorym byl założony clan, konto działa lecz jest nie używane): Bulinos

 

 

WSZELKIE PYTANIA POD POSTEM.

 

 

((((NASZ CLAN NIE UŻYWA WSPOMAGACZY DO GRY I JESTEŚMY Z TEGO DUMNI))))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...