Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ktore dzialo do KV-1 i ktory potem czolg ?


K4miloPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka. Mam pytanie odnosnie dziala w KV-1 ktore lepsze? 122mm czy moze 85mm o lepszej penetracji i szybkostrzelnosci? Ktory czolg wybrac po KV-1, chce isc w ciezkie az do samego X tieru ;)

K4milo%20PL.png

Opublikowano

Dzialo polecam 85 gdyz ma dosc dobre dmg i nie musisz sie nim trudzic by przebic jakis czolg

A co do drugiego pytanie tez sie zastanawiam czy isc do is 4 czy do is 7

Opublikowano

Działo 85 mm posiada lepszą penetracje oraz szybkostrzelność.

Działo 122 mm jest gorszę pod względami penetracji oraz szybkostrzelności. Tym działem biję się tylko z pocisków odłamkowych (HE).

Jeżeli jesteś początkującym w tej grze to montuj działo 85 mm, bo na 122 mm trzeba znać weak spots`y (zawsze możesz spróbować).

Idź sobie w KW-1S, ponieważ ten czołg już biję na VI tierze po średnio 400 i większości schodzi na dwa strzały, a potem oczywiście IS`a-7.

Każdym IS`em gra się przyjemnie, wiec problemów nie będziesz miał.

 

Czemu w IS-7?

- Bardzo szybki (60km/h)

- Bardzo dobre działo, które biję z maks obrażeniami 613 i szybkim przeładowaniem (ok 11 sec.)

- Pancerz, który dużo dinguje

- Wieża, która jest twarda.

Opublikowano

Działo 85 mm posiada lepszą penetracje oraz szybkostrzelność.

Działo 122 mm jest gorszę pod względami penetracji oraz szybkostrzelności. Tym działem biję się tylko z pocisków odłamkowych (HE).

Jeżeli jesteś początkującym w tej grze to montuj działo 85 mm, bo na 122 mm trzeba znać weak spots`y (zawsze możesz spróbować).

Idź sobie w KW-1S, ponieważ ten czołg już biję na VI tierze po średnio 400 i większości schodzi na dwa strzały, a potem oczywiście IS`a-7.

Każdym IS`em gra się przyjemnie, wiec problemów nie będziesz miał.

 

Czemu w IS-7?

- Bardzo szybki (60km/h)

- Bardzo dobre działo, które biję z maks obrażeniami 613 i szybkim przeładowaniem (ok 11 sec.)

- Pancerz, który dużo dinguje

- Wieża, która jest twarda.

IS-7 60km/h? Chyba coś Ci się pomieszało. Jego działo nie wali 613 i nie przeładowuje 11 sec, sprawdź dokładniej i potem pisz.

Co to tematu, to 85mm i polecam linie KV-1S.

graphic.png

Opublikowano

Co do obrażeń ma rację max 613 ale nie licz na to ... średnio bije po 400-500 a przeładowuje 13 sec, prędkość max to też przecież 60km/h(noo 59,6)

4758463064.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...