Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak strzelać z karabinu snajperskiego? Jaka jest najlepsza snajperka?


KraszoL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem, a raczej nie problem a pytanko do was, jaka jest najlepsza waszym zdaniem technika nauki z karabinem snajperskim w Skill?

i jaką snajperkę do tego polecacie

Opublikowano

Znaczy ja mam na swoim koncie tylko AWP, więc :3

Kd to tam mam żadne, więc nie mam co tracić ledwo na + wychodzę

ale fajnie się strzela

Opublikowano

Ja sie z wami nie zgodze. Lepiej jest Strzal, odczekac i strzal. Szybka zmiana broni duzo ci w tej grze nie da. Strzal, Q, Strzal bylo dobre w CSie.

d5bkqz6-65cc8f5d-0cd6-44e8-8ee9-57967e50

 

Opublikowano

@UP

 

Dokładnie, zmiana broni (Q) było dobre tylko i wyłącznie w CS bo serio było czuć tą różnice w czasie.

Lepiej odczekać, ale jak nie wychodzisz na + sniperką to dużo się nie nauczysz, graj lepiej Rifle.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja osobiście gram cz 700 nie trzeba się przejmować naciskaniem tego Q ani 1-2-1 w 90% zabijam jak się nie uda wystarczy jeden strzał infinity i po zabawie mi to rozwiązanie o wiele bardziej pasuje :D

408b666d9545bfe4.jpg

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli uważasz że Ci pomogłem, nagrodź mnie lajkiem. Motywuje mnie to do dalszej pomocy :)

Opublikowano

Moim zdaniem bardzo dobre jest AWP do tego typu spraw.

A co do kombinacji to nie potrzeba (moim zdaniem) ponieważ

i tak za dużo ci to nie pomoże, ja tam wole poczekać chwile i strzelić dokładnie

jeszcze raz.

Opublikowano

https://www.youtube.com/watch?v=JMX_H4Ll_9I


przy awp jest to oplacalne ;) swoja droga to sie przydaje podczas gdy raszuja cie 2 osoby wtedy mozna ich ogarnac ;)

co  do nauki i techniki,

Spedzamy 2-3 dni na minigrze z rozstawionymi botami w roznych miejscach oczywiescie nie przez pol mapy tylko niedalekiej odlegloscie od ciebie
Nastepnie zwiekszamy czulosc myszki na wieksza normal np 30 a na zoomie 50, oczyscie ustawiasz sobie to tak abys na pcozatku 1 minigrze mial problem z ogrnieciem myszki
jesli uda ci sie zaczynac nawalac na minigrze Quick scopy i wybicie 5 botow w przeciagu tych kilku sec(czas ladownaia pocisku) potrenuj tak 2-3 dni. Potem zapraszamy na Puba ;)


@

weider91
snajperka to podstawa gry na trybie blasting, glownie na turniejach gdzie gra sie 5v5 i 1 sniper na druzyne. Inaczej ten tryb nie mial by sensu :)

 

b421ea0bef5eb630m.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...