Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakim typem człowieka jesteś?


XxWTFxX

Jakim typem człowieka jesteś?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ...

    • Flegmatykiem
      9
    • Cholerykiem
      5
    • Sangwinikiem
      3
    • Melancholikiem
      2
    • Sangwinik z Melancholikiem
      4
    • Choleryk z Melancholikiem
      4
    • Choleryk z Sangwinikiem
      3
    • Choleryk z Flegmatykiem
      2
    • Flegmatyk z Melancholikiem
      16
    • Flegmatyk z Sangwinikiem
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

Wydaje mi się, że sangwinik z cholerykiem i melancholikiem.

 

Wiem, dziwne połączenie ale zazwyczaj jestem spokojny i wyważony jak melancholik ale w sytuacji wymagającej reakcji zawsze jestem "Hot blooded" (Nie znam tego wyrażenia po polsku :P).

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Nic dokładnie nie pasuje, ale najbardziej chyba sangwinik.

Lol, według wikipedii cechy są całkiem inne. Odnosząc się do twoich linków, zdecydowanie flegmatyk, choć przyznam, że po trochu z każdego typu się u mnie znajdzie ;) Najwięcej chyba z melancholika.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Flegmatyk z sangwinikiem ;)

Mam dość optymistyczne podejście do życia, przyjmuję do wiadomości krytykę, jednak nie biorę "hejtu" zbyt mocno do siebie. Jednak w działaniu jestem ostrożny, wolę je dobrze przemyśleć na starcie niż iść "na żywioł". Ożywiony i towarzyski jestem tylko na wycieczkach typu "kolonie" lub w towarzystwie osób których znam bardzo dobrze. Nie czuję się za dobrze wśród osób znanych z widzenia i wśród tłumów.

Opublikowano

Myślałem, że tego połączenia będzie najwięcej a tutaj malutko ;)

Połączenie Choleryka z Sangwinikiem. Jestem zadowolony z takiego połączenia :D

Opublikowano

Idiota z rzadkimi przebłyskami geniuszu.

 

PS To typy osobowości, a nie człowieka.

Przepraszam, geniuszu.

Moderator, a wie że za spam jest kara, gdyż nic nie wnosisz do mojego tematu.

Czekam na więcej odpowiedzi.

1377531174-U173186.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...