Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|+|SkyWarCraft.PL|+|1.7.2|+|FRAKCJE|+|Unikalny Survival|+|Unikalne Dropy|+|Epicka mapa|+|VIP jedynie 3,69 zl|+|


Joeslop

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacje3.png

 

 

Dzisiaj pokazuje wam mój serwer Survival+Frkacje.Serwer jest dość rozbudowany ale dalej go chcemy polepszać!

Serwer jest na wersje 1.7.2 NON-PREMIUM, serwwer posiada 40 slot ale można wchodzić gdy jest pełny nawet do 70 slotów.

Serwer jest postawiony na mocnej maszynie,nasz serwer posiada 4,5 GB RAM.

Administracja nie obrazi się jeśli będziecie zapraszać graczy i znajomych na serwer.

IP: s5.fhmc.pl:28181

 

Co jest na serwerze!

1.LvL z stone

2.Unikalne dropy

3.Epicka mapa

4.Enchant na tabliczkach

5.Zawsze odpowiadamy na pytania!

6.Pieniądze z graczy i mobów

 

Drop:

Z stone:

Diamenty: 1%

Zloto: 3%

Wegiel: 5%

Szmaragdy: 5%

Spawner: 1%

Z mobów:

Diax chełm: [1] 5%

Diax chełm: [2] 2%

Diax napierśnik: [1] 3%

Diax napiersnik: [2] 1%

Diax spodnie: [1] 4%

Diax Spodnie: [2] 2%

Diax buty: [1] 5%

Diax buty: [2] 2%

 

Co chcemy dodać na serwer:

1.ExtraHard - gdy kopiesz stone on spada [czyni gre bardziej realistyczną]

2.HP - hp graczy nad głową

3.Crafting jajek mobów i zbroji dla konia

4.TeksturPak - nazwa Norte Texture Pack

5.Więcej HP - możliwość dokupienia HP [najwięcej 20 HP] 1 serce 2 bloki diax i zlota

6.Nowe bronie

7.Nowe effekty miksturek

8.Nowe moby

9.Więcej slot

10.Nową Minigre

 

Zostawiajcie odpowiedzi co sądzicie o reklamie,piszcie numery rzeczy które byście chcieli na serwerze.Zapraszajcie znajomych i kolegów.

Uwaga! Uwaga! Uwaga! Nie szukamy już administracji serwera!

 

 

 

Opublikowano

bo ktoś mi pisał na prywatnym jak coś to serwer jest już włonczony,bo rano był wyłonczony bo pracowaliśmy z pluginami!

Opublikowano

Polecam serwer miło się gra jak się nie ma co robić w domu lub nie chce się nigdzie wyjść :D

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...