Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laptop za 920zł,opłacało się?


magnum721

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dane techniczne:

Rodzina produktów Z565 Procesor AMD Phenom II X3 N850 (2.2 GHz, 1.5 MB cache) Pamięć RAM 4 GB (SODIMM DDRAM3, 1333 MHz, maks. 8 GB) Ilość gniazd pamięci 2 Dysk twardy 500 GB 5400 obr. Wbudowane napędy DVD+/-RW DualLayer Typ ekranu LED, błyszczący Przekątna ekranu 15,6" HD Nominalna rozdzielczość 1366x768 Karta graficzna AMD Radeon HD 5470 (pamięć własna 1024MB) Urządzenie wskazujące Touchpad Typ baterii Litowo-jonowa, 6-komorowa Karta muzyczna Zintegrowana karta dźwiękowa High Definition Audio Karta sieciowa 10/100/1000 Mbps
Wi-Fi 802.11 b/g/n Rodzaje wyjść / wejść 1x Bluetooth
1x Combo eSATA/USB 2.0
1x czytnik kart pamięci
1x gniazdo kart Express Card/34
1x HDMI
1x RJ-45 (LAN)
1x VGA
1x wejście mikrofonowe
1x wejście zasilania (DC-in)
1x wyjście na słuchawki
2x USB 2.0 Zainstalowanyarrow-10x10.png system operacyjny Microsoft Windows 7 Home Premium PL (wersja 64-bitowa) Dołączone oprogramowanie Microsoft Office Starter 2010 Wysokość 35 mm Szerokość 376,8 mm Głębokość 250 mm Waga 2,6 kg Dodatkowe informacje

Kamera 1.3 MP
Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z HDD)
Wbudowane głośniki
Zasilacz w zestawie

http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/38/48/29/52/3848295219

Bateria trzyma 2h

Opublikowano

Hmmm, w sumie jezeli kupiles go do przegladania neta to sie oplacalo, ale jak do grania w gry to nie, procek i karta siada.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

Hmmm, w sumie jezeli kupiles go do przegladania neta to sie oplacalo, ale jak do grania w gry to nie, procek i karta siada.

 

 

 

ogólnie nie ma czegoś takiego jak laptop do grania,

nie istnieje nic takiego,

Laptopy są do przeglądania neta

Tak czy tak

Opłacać się opłacało, bo do neta zawszę się coś przyda

ale do grania wybacz najlepiej zakupić do PC

Opublikowano

   

 

 

ogólnie nie ma czegoś takiego jak laptop do grania,

nie istnieje nic takiego,

Laptopy są do przeglądania neta

Tak czy tak

Opłacać się opłacało, bo do neta zawszę się coś przyda

ale do grania wybacz najlepiej zakupić do PC

Kolega informatyk, powiedział że sprzętowo jest dobry. Za taką cene nic lepszego nie znajdę i nawet za 1050-1100 bym mógł go sprzedać.

Prawda?

Opublikowano

   

 

 

ogólnie nie ma czegoś takiego jak laptop do grania,

nie istnieje nic takiego,

Laptopy są do przeglądania neta

Tak czy tak

Opłacać się opłacało, bo do neta zawszę się coś przyda

ale do grania wybacz najlepiej zakupić do PC

Nie ma laptopów do gier? Weź wyjdź...

 

Kolega informatyk, powiedział że sprzętowo jest dobry. Za taką cene nic lepszego nie znajdę i nawet za 1050-1100 bym mógł go sprzedać.

Prawda?

W tej cenie z nowych nie znajdziesz lepszego raczej.

@Down.

Szukałem właśnie na Allegro i jak były jakieś fajne, to tylko licytacje, reszta była na podobnym poziomie, laptopa i tak kupił, więc nie ma co szukać lepszych.

436951440626370320491.png

Opublikowano

sprzęt słaby, cenowo ideapady stoją ok 600-700 zł używane na allegro .

 

za 1000-1200 zł kupi nawet NOWY na gwarancji o lepszych parametrach

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

sprzęt słaby, cenowo ideapady stoją ok 600-700 zł używane na allegro .

 

za 1000-1200 zł kupi nawet NOWY na gwarancji o lepszych parametrach

SONY VAIO

Procesor: 2x2GHz

RAM: 3GB

HDD: Seagate 500GB SATA

Grafika: NVIDIA GeForce 8400GT 512MB

WLAN: ViFi 2,4Ghz i 5GHz

Matryca: 15,4 WXGA X-Black LCD

Napęd optyczny: Blu-Ray Disc Combo

Czytnik kart: SD i PRO; Bluetooth

Wyjścia: 3xUSB, HDMI, S-Video, Monitor, S400

Laptop posiada oryginalną naklejkę z kluczem Windows Vista

aktualnie zainstalowanyarrow-10x10.png Windows 7

Oryginalny zasilacz

 

I takie coś za 700zł poszło

Opublikowano

widać że kompletnie nie orientujesz się w cenach laptopów i do porównania wybrałeś sprzęt typowo biurowy

 

laptopy z AMD na pokładzie są średnio o 20-30 % tańsze od podobnych w konfiguracji i posiadającymi Intela powyżej 2 Ghz albo przynajmniej i3

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Jezeli ten laptop ma byc do grania to sie nie oplacalo, a jezeli do przegladania neta to tak.

 

@Jak chcesz w 'jakies' gry pograc na lapku to min 2k

Opublikowano

@robem , znajdziesz mi jakiegoś laptopa do grania do 900zł ?

Nie znajdziesz laptopa do grania za 900zl.

Opublikowano

Nie znajdziesz laptopa do grania za 900zl.

Przecież nie chodzi mi o laptopa żeby wszystkie gry chodziły na full detalach, mam PC. Laptopa chce do filmów hd, grania (jakieś metiny,skille,lol'e,tibia... Takie gry, sporo nie wymagające) chodzi mi żeby bateria trzymała z 1,5h...

Chcę za taką kase, możliwie najlepszy..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...