Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][sugestia] subdział Minecraft: mapy, resoucers packi, inne


Mine Latreso

Ankieta:  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jak widzi ci si? propozycja ?

    • TAK
    • NIE
      0
    • neutral
      0
  2. 2. Jak chcesz, aby nazywa? si? nowy dzia? ?

    • Minecaft - mapy, programy, texturepacki (lub inna kolejno??)
      0
    • Minecaft - download: mapy, programy (lub inna kolejno??)
      0
    • Minecaft - mapy, skiny, programy, texturepacki (lub inna kolejno??)
      0
    • Minecaft - mapy, paczki tekstur, programy (lub inna kolejno??)
    • inne (jakie ?)
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie.

 

Obecnie nie wiadomo gdzie wstawić np. swoją mapkę czy też textures/resourcers packa, a do moddingu trochę mapy nie za bardzo pasują.

 

A w głównym dziale zwykle nie są widoczne i szybko "znikają"

 

 

 

 

 

 

Oczywiście nowe prefixy w tematach do działu (propozycje):

 

[mapa]

[texturepack]

[projekt] - jeżeli ktoś projektuje / zamierza projektować

 

oraz prefixy typu:

 

[przygodowa]

[adventure]

[puzzle]

[mini-games]

...

Opublikowano

W sumie dobry pomysł, ale to głównie zależy od moderatorów+ tego działu. Osobiście jestem Za ;)

Ale nie lepiej zrobić po prostu subdział "Download"?

Opublikowano

W sumie dobry pomysł, ale to głównie zależy od moderatorów+ tego działu. Osobiście jestem Za ;)

Ale nie lepiej zrobić po prostu subdział "Download"?

Bez sensu subdział.

 

W dziale głównym nie używamy prefixów.

 

Ja jestem na nie ;)

Opublikowano

nie takich rzeczy jest za mało publikowane, by robić oddzielny dział dla nich

Admin Cienia
Opublikowano

Co za dużo to niezdrowo, wystarczy podziałów w minecraft. Dodatkowe prefiksy również są zbędne, ponieważ stanowią utrudnienie dla początkujących użytkowników.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...