Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Galeria] Only Vayne/Caitlyn to Diamond 1


Bangerr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Screenshoty : ;)

 

 

 

1:

 

 

1.1

 

ouy2rb.png

 

 

 

1.2:

 

 

kdom4p.png

 

 

 

 

 

2:

 

 

2.1

 

rh1h0p.png

 

 

2.2:

 

 

14dknzs.png

 

 

 

 

3:

 

 

3.1

 

xl9pj9.png

 

 

3.2:

 

 

2d2c6sg.png

 

 

 

 

 

4:

 

 

4.1

 

fp35ts.png

 

 

4.2:

 

 

2cfqtlv.png

 

 

 

 

5:

 

 

5.1

 

vg0aqg.png

 

 

 

 

6:

 

 

6.1

 

121qtlv.png

 

 

6.2:

 

 

2edz1a0.png

 

 

 

 

7:

 

 

7.1

 

idr7h0.jpg

 

 

7.2:

 

 

2vnkh7c.png

 

 

 

 

8:

 

 

8.1

 

34zmwhu.png

 

 

8.2:

 

 

15wxn39.png

 

 

 

 

9:

 

 

9.1

 

2rhwvpf.png

 

 

9.2:

 

 

209lf76.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Screeny postaram się wstawiać regularnie :)

 

 

#Last Update 2014-01-04

Opublikowano

Skriny 1 i 2 dodane . Coraz bliżej diamondu.

 

@Up jakie spoilery? Dla mnie mniej zawalam temat i wszystko jest w 1 poście :P

 

Przygotowałem po prostu na więcej meczy, żebym wklejać nie musiał.

 

@edit 3 gra przegrana. po 4 dam screeny

Opublikowano

Taki mały bonus na jednym ze screenów. #Screeny dodane

 

@UP,

 

czy dobrze otwierasz spoilery? ogólnie to uporządkowałem je tak:

 

otwieram spoiler, i są gry od 1 do xxx, otwieramy np 1, i mamy 1.1 i spoiler oraz 1.2 i spoiler i otwieramy te spoilery z 1.1 czy 1.2 i wszystko widać.

 

@EDIT

 

Jak zdobędę D1, to ujawnię lolkinga.

Opublikowano

Ref

Mam już serię do platyny 1.


Jak wygram to wstawię screeny tak do 20. dajcie czasu :)

http://screenshooter.net/6500855/uyvsrks

Vayne carried

po polsku:

"Brawa dla Vayne"

Garen mnie nie mógł złapać podczas ostatnim tf i mnie dobił lecz miałem już GA

a ich przeciwny mider napisał, "fcking idiots no ban vayne!" LOLZ

Opublikowano

z plat 2 i serii do p1, p2 i 30 lp

 

nie mam sił już. 5 lose in a row ;(

 

 

szkoda gadać

 

p2 i prawie 0 lp.

Opublikowano

kurwa w pizdu można temat wyjebać. zrobię nowy jak tylko lepsza passa się znajdzie. zaraz kurwa będę mieć demote do plat 3 no japierdole.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...