Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Są Mody Żeby Zmienic Wygląd Postaci?


qscad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może ktoś miał lub wie gdzie są i czy w ogóle są takie mody . Mianowicie chodzi mi o ostatnie patche dzięki którym za NX można zmienic wyglad np:codename viper,scorpion,toy solider,warrior princess. I prosze bez tekstów google nie boli bo w google szukałem i nic.

Opublikowano

Wcale niema jak nie wiesz to nie pisz są !!!!

np wbij na forum http://www.mpgh.net/forum/

Strój batmana:

http://www.mpgh.net/forum/210-combat-arms-mods-rez-modding/106206-release-adam-west-batman-mod.html

pb-logo.jpg

 

Opis:

Strzelanina FPS stworzona z myślą o pojedynkach sieciowych. W całość wpleciono elementy charakterystyczne dla gier MMO, takie jak możliwość wykreowania unikalnego bohatera i dostosowania sposobu prowadzenia rozgrywki do naszego stylu.

 

Zapraszam więcej informacji o tej grze: >> http://www.mpcforum....rezentacja-gry/ <<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

to po co zakładasz temat o nazwie ,,czy sa mody zeby zmienic wyglad postaci" jak sam je masz....

nie lepiej było napisac mod albo cos w tym stylu????

Opublikowano

Ja bym chciał moda który zmienia wygląd tylko przeciwników bo jak jest większa akcja (2v2 ;d) to nie wiem do kogo strzelać :P Ale z tego co się orientuje to za oba teamy jest jeden plik więc nie wiem czy tak się da w ogóle. Ale jak ktoś jednak ma to niech da bo nie będę nowego tematu już zakładać. Ofc będzie 5

23400149.jpg
Opublikowano

nie da się mam parę takich co jak gram na dużych mapkach to potrafię dzięki temu mogę zobaczyć ich na dużą odległość.A swoich wystarczy poznać tak: jeśli jest bez nicku przeciwnik a z nickiem twój wiec jakim sposobem niby masz strzelać do swojego?

Po 2 przeciwnik nie widzi ciebie np jeśli chciałbyś wyglądać jak spec to było by posuniecie głupie bana byś dostał tak samo jak byś chciał wygalając np jak batman to ban odrazu modyfikacje broni też nie widać bo po kolorze by było poznać i ban więc jeśli chcesz żeby na dużych mapkach dobrze widzieć przeciwników dam ci linka

 

http://www.mpgh.net/forum/210-combat-arms-mods-rez-modding/106206-release-adam-west-batman-mod.html

 

http://www.mpgh.net/forum/210-combat-arms-mods-rez-modding/113645-release-neon-blue-hands-mod.html

pb-logo.jpg

 

Opis:

Strzelanina FPS stworzona z myślą o pojedynkach sieciowych. W całość wpleciono elementy charakterystyczne dla gier MMO, takie jak możliwość wykreowania unikalnego bohatera i dostosowania sposobu prowadzenia rozgrywki do naszego stylu.

 

Zapraszam więcej informacji o tej grze: >> http://www.mpcforum....rezentacja-gry/ <<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...