Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Switch Bota działającego na Pandora MT2


ShaggyDo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DL:

http://www27.zippyshare.com/v/55326364/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/99ad2dd82901524a3956c3597d8f198c24206472a0ec284f805f42f35b3719f8/analysis/

PS. Zawartość pliku (plik Switch-Bot.mix) wypakuj do clienta Pandory za pomocą programu WinRaR. Okienko BS'a powinno wyskoczyć automatycznie przy próbie uruchomienia gry.

Cytat

Pomogłem? kliknij "Lubię to" ;)

 

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

DL:

http://www27.zippyshare.com/v/55326364/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/99ad2dd82901524a3956c3597d8f198c24206472a0ec284f805f42f35b3719f8/analysis/

PS. Zawartość pliku (plik Switch-Bot.mix) wypakuj do clienta Pandory za pomocą programu WinRaR. Okienko BS'a powinno wyskoczyć automatycznie przy próbie uruchomienia gry.

jak wcisne mieszaj to mi jakiś błąd wyskakuje co mam zrobić .?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

DL:

http://www27.zippyshare.com/v/55326364/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/99ad2dd82901524a3956c3597d8f198c24206472a0ec284f805f42f35b3719f8/analysis/

PS. Zawartość pliku (plik Switch-Bot.mix) wypakuj do clienta Pandory za pomocą programu WinRaR. Okienko BS'a powinno wyskoczyć automatycznie przy próbie uruchomienia gry.

przykro mi nie dziala :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...