Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] FCM 50t (dużo pytań)


WaterAqua

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

is-6 mobilność działo w miarę pancerz

lowe pancerz i średnie działko

T34 wieża + dobre dzialko

Jg dobry pancerz, op działo

 

Lowe pancerz ? Hahaha to żart ? xD

140+ penetracji go spokojnie przebija.

Jg pancerz ? W przednią płytę wszystko wchodzi, "op" ma tylko czas przeładunku.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

 

Lowe pancerz ? Hahaha to żart ? xD

140+ penetracji go spokojnie przebija.

Jg pancerz ? W przednią płytę wszystko wchodzi, "op" ma tylko czas przeładunku

 

Sorki, nie grałem lowe po buffie, myslałem że jest dobry ;) Nie wiem jak tam jest przy sidesrapie z tymi 100mm z boku

 

Co do Jg, jak się schowa dolną płyte, albo trafi na pomidora, to coś dinga ;)

Opublikowano

Jg8.8>T34>IS-6>Lowe>FCM>112>T-34-3>SP taka moja kolejność.

Na jakie tiery trafia, zależy od mm. Jg, fcm, is-6, sp trafia na max 9t, a reszta na 10t

Kłócił bym się.

Wg. mnie: Lowe>T34>Jg8.8>SP>FCM>IS-6>T-34-4

graphic.png

Opublikowano

To może inaczej, jeżeli byście mieli brać premium VIII tieru (mając wystarczająco złota), który byście wzięli i dlaczego ?

Opublikowano

Jg 8.8, najlepszy zarabiacz w grze.

 

 

Kłócił bym się.
Wg. mnie: Lowe>T34>Jg8.8>SP>FCM>IS-6>T-34-4

 

Kolejny michałmonika...

Opublikowano

To może inaczej, jeżeli byście mieli brać premium VIII tieru (mając wystarczająco złota), który byście wzięli i dlaczego ?

 

Wziąłbym Lowe, ponieważ:

-dobrze zarabia

-nie wymaga złotych pestek, ze względu na dużą penetracje

-robię linie niemieckich HT, dlatego będę sobie szkolił załogę

-świetna celność

-duży zasięg widzenia

-bardzo mocna osłona działa

graphic.png

Opublikowano

Jg 8.8, najlepszy zarabiacz w grze.

 

 

Kolejny michałmonika...

 

Taka prawda, lowe i typ 59 to najlepsi zarabiacze 8t ;)

Is-6 mniej zarabia od nich, ale gdy wszystko odbijasz masz radość z gry ;d

Is-6 zarabia więcej niż sp i fcm ...

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

 

Taka prawda, lowe i typ 59 to najlepsi zarabiacze 8t ;)

Is-6 mniej zarabia od nich, ale gdy wszystko odbijasz masz radość z gry ;d

Is-6 zarabia więcej niż sp i fcm ...

 

Wydaje mi się, że jagoda zarabia więcej od Lwa ;) Typek niewątpliwie, najlepszy zarabiacz, ale już niedostepny.

 

Skoro tak mówisz to:

Type 59>Jg 8.8>Lowe>IS-6>FCM>Chinole>SP

Takie moje zdanie. Ja w tym miesiącu chyba będę kupował Jagodę, zależnie ile uzbieram pieniędzy na kolędzie ;p

Opublikowano

Osobiście polecam Ci dwa czołgi:

T34 oraz IS-6

 

T34, ponieważ ma bardzo dobre działo oraz wieże, która nadaje się na Hull Down`a, ale miękki kadłub.

IS-6 ma bardzo dobry pancerz, który dużo dinguje oraz wchodzi za zero (6,7 T mają bardzo duże problemy oraz nieogarnięci gracze 8T z przebiciem) i działo, które ładuje 9 sekund z groszami i bije średnio po 390.

 

Jeden i drugi czołg jest mobilny.

Opublikowano

ejejejejejejje co jeden to lepszy ....

Według mnie wyglada to tak :

T34>Jagoda>FCM>Lew>IS-6>112>T-34-3>SP

Z 7 to :

Su-122-44>E25 i czołg zagadka to znaczy , doszyły mnie słuchu o nowym czołgu premium ruskim na bazie T34-xxx tylko nie wiadomo czo to będzie :)

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

ejejejejejejje co jeden to lepszy ....

Według mnie wyglada to tak :

T34>Jagoda>FCM>Lew>IS-6>112>T-34-3>SP

Z 7 to :

Su-122-44>E25 i czołg zagadka to znaczy , doszyły mnie słuchu o nowym czołgu premium ruskim na bazie T34-xxx tylko nie wiadomo czo to będzie :)

Będzie ruski T-44-85

1355060603-U722580.png

Opublikowano

Co do FCM'a to jakbym mógł cofnąć zakup T34 to bym francuza kupił. Pomimo braku pancerza czołg rewelacyjny, lepszy med niż SP.

76561198001815076.png
Opublikowano

Ogólnie przyjrzałem się opiniom wszystkich czołgów i tak:

 

- Type 59 - dla mnie ok, ale nie trafi do sprzedaży chyba nigdy

 

- T-34-3 - za wolne działo jak na meda, ten czołg, oprócz mobilności nie ma nic (działo za wolne, jak na meda, papierowy pancerz). Ogólnie niepolecany więc nie chcę go.

 

- Super Pershing - bez obrazy dla posiadaczy, ale dla mnie to gówno na gąsienicach (w niczym nie dobre)

 

- 8.8 - polecaliście go, ale jednak nie chcę grać TD - wolę czołg.

 

- T34 - niby dobry czołg, jednak też chcę mieć przyjemność z gry - wiele osób pisało, że czołg się szybko nudzi i nie sprawia przyjemności z gry

 

- Lowe - też nie najgorszy, jednak to co up

 

- IS6 - działko nie najlepsze, jednak pancerz dobry i nie jest aż tak mułowaty

 

- FCM 50 t - nie polecacie go, jednak działo w porównaniu do innych premek ma dobre (pod względem penetracji i szybkostrzelności - wole przebijać i zadawać mało dmg, niż dingać co chwilę).

 

- 112 - do tego czołgu nic nie mam, niby działo słabe, ale za to dobry pancerz z przodu i nie najgorsza mobilność.

 

Jak będę kupował, to tylko jeden z tych trzech na zielono u góry. Który z nich polecacie, a którego nie polecacie i dlaczego ? Dziś już nie polajkuje (limit), ale jutro dalej dam lajki.

Opublikowano

Ogólnie przyjrzałem się opiniom wszystkich czołgów i tak:

 

- Type 59 - dla mnie ok, ale nie trafi do sprzedaży chyba nigdy

 

- T-34-3 - za wolne działo jak na meda, ten czołg, oprócz mobilności nie ma nic (działo za wolne, jak na meda, papierowy pancerz). Ogólnie niepolecany więc nie chcę go.

 

- Super Pershing - bez obrazy dla posiadaczy, ale dla mnie to gówno na gąsienicach (w niczym nie dobre)

 

- 8.8 - polecaliście go, ale jednak nie chcę grać TD - wolę czołg.

 

- T34 - niby dobry czołg, jednak też chcę mieć przyjemność z gry - wiele osób pisało, że czołg się szybko nudzi i nie sprawia przyjemności z gry

 

- Lowe - też nie najgorszy, jednak to co up

 

- IS6 - działko nie najlepsze, jednak pancerz dobry i nie jest aż tak mułowaty

 

- FCM 50 t - nie polecacie go, jednak działo w porównaniu do innych premek ma dobre (pod względem penetracji i szybkostrzelności - wole przebijać i zadawać mało dmg, niż dingać co chwilę).

 

- 112 - do tego czołgu nic nie mam, niby działo słabe, ale za to dobry pancerz z przodu i nie najgorsza mobilność.

 

Jak będę kupował, to tylko jeden z tych trzech na zielono u góry. Który z nich polecacie, a którego nie polecacie i dlaczego ? Dziś już nie polajkuje (limit), ale jutro dalej dam lajki.

 

Z tej trójki najlepszy is-6.

Opublikowano

Dobra ludzie
Zamknąć japy
Mam dwa czołgi premium: JgTigera 8.8 i właśnie FCMa
FCM jest bardzo dobrym czołgiem
Mobilny, świetne działko, pancerz czasami dinga. Świetny do Sidecrapu :3
Rzuca max na T9 - jego wielka zaleta.
Zarabia nim się przyjemniej niż JgTigerem - jest mobilniejszy.
JgTigerem łatwiej nabić dmg, ale FCM ma w sobie przyciąganie przez mobilność
co 6.2sec strzela za 240, dobra penetracja, dosyć dobra depresja działa.

Mimo wszystko, wymaga ogarnięcia. Dla bardziej początkujących graczy - IS-6/T34/Loewe

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...