Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Pod-dział]via www CurveFever2


Taki KaWai<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiele osób z forum gra właśnie w tą grę podaną w tytule. Gra może nie ma cheatów, tam podobno jakieś boty małe są. Napewno jest jak utrudniać grę itp.

Są pod-działy jak haxball więc czemu by nie.

http://www.youtube.com/watch?v=CRWRZ4nAfso

Opis:

W grze steruje się strzałkami lub zależnie jak ma się ustawione, tylko w lewo,prawo

Chodzi o to by jak najdłużej przetrwać swoim "paskiem" grasz tak jakby wężem kolorowym, każdy ma kolor i na mapie trzeba jak najdłużej przetrwać.

Trafi się w kogoś to wypadasz i czekasz do końca rundy.

Sa też bonusy które coś robią.

Ogólnie śmiesznie :)

 

 


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Pomysł może i dobry, jest na to teraz z tego co widzę "moda" na forum, ale według mnie zrobiłby się za duży syf. Proponowałbym zmienić nazwę działu Haxball'a na "Haxball&Curve" i używać w tym dziale prefixów.

Opublikowano

Pomysł może i dobry, jest na to teraz z tego co widzę "moda" na forum, ale według mnie zrobiłby się za duży syf. Proponowałbym zmienić nazwę działu Haxball'a na "Haxball&Curve" i używać w tym dziale prefixów.

Twój pomysł jest dobry.

W dziale haxball jest bardzo mała aktywność, w CF byłoby tak samo.

Również proponuję zmianę nazwy i wprowadzenie dodatkowych prefiksów [HB], [CF]

Opublikowano

Nie widzę przyszłości dla tego działu. Po za jakimiś botami, o czym tam będą dyskusje? W którą stronę skręcacie?

Skoro też dział był to na pewno nie bez powodu go już nie ma. Jestem na nie.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Też mi się wydaję że nie przejdzie, bo o czym można tam pisać, w dodatku już był i nie wypalił, neutral.

Opublikowano

Jestem za zmianą HaxBalla na "Gry na szybko" i do tego działu dać dwa subfora takie jak haxball i curve fever.

Osobny dział - nie.

Opublikowano

Gram w to od bardzo długiego czasu. Jestem na tak, np wiele osób nie łapie sie jak kupić premium, gdy js kupywałem miałem podobny problem, lub zaproszenia do pokoi.

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Grałem w to, i zawsze przegrywałem.

 

Gierka ogólnie jest spoko, jak dla mnie można spróbować, tak ;)

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Był dział i nic się tam nie działo. Wystarczy główny dział via www.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...