Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SkyBeat [Wojny 4 Gildi na SKYBLOCKU!] [Ts3 Wymagany] [Nagrywamy na youtube]


Ziomeczgu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1385304843-U691595.png SkyBeat1385304877-U691595.png

 

1385304711-U691595.pngTyp serwera: : SkyBlock[KM 3]



1385304711-U691595.pngRodzaj serwera: : Dedykowany



1385304711-U691595.pngSloty: 30



1385304711-U691595.pngIp: Podane tylko dla graczy



1385304711-U691595.pngPotwory: Tak



1385304711-U691595.pngZwierzęta: Tak



1385304711-U691595.pngPvP: Tak

 

1385304711-U691595.pngPremium: Nie

 

1385304711-U691595.pngNether: tak



1385304711-U691595.pngBialaLista: TAK


1385305608-U691595.png

Zordi9999
Adikosik3

 


1385305665-U691595.png

nasza tajemnica <3

 



1385305694-U691595.png

Więc tak by dołączyć na serwer musicie wejść na ts: ts.craft-page.pl


wchodzimy następnie na kanał Rekrutacja na SkyBeat jest to kanał na samym dole


są 4 drużyny po 4 osób w każdej

Oto osoby które dostały się na serwer i są to osoby które będą przydzielone do drużyny
-Zordi9999
-Adikosik3
-Tomacha
-TheYoooki
-xCanter
-Urwisx1
-xAssassinsXx
-OGshepherd
-0diablo0
-PanWiewiorka
-Micho149
-MAruker
-Animo2233
-WyLuzowanyLuZaK
-Like_Ike_One
-1sharp
-
Drużyny:

Blue:
-
-
-
-
-
-
-
Red:
-
-
-
-
-
-
-
Green:
-
-
-
-
-
-
-
Yellow:
-
-
-
-
-
-
-

By dostać się na serwer musisz wejść na ts oto ip: ts.craft-page.pl
na samym dole znajduje się katalog SkyBeat
łatwo zauważyć wchodzisz na kanał Rekrutacja na SkyBeat po czym ja cię przepytuje ~Zordi
czy dostaniesz się na kwadratową



WYMAGAMY TS3 ORAZ MIKROFONU


zapraszamy ip ts: ts.craft-page.pl

Start godzina 22:00

Opublikowano

wbij na ts'a xD


by dostać się na serwer musicie wejść na ts3 kanal rekrutacja na skyBeat?


-Animo2233

przyjęty


-WyLuzowanyLuZaK
-Like_Ike_One

przyjeci

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...