Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy jest możliwość dostać free serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy otrzymać możliwość od hostingu rozpromowania serwera który się dostanie za free na okres próby np 20slot. Gdy będzie graczy 20/20 to dostaniesz kilka slot w prezencie a serwer dalej będzie za free.

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Opublikowano

 

https://freeservers.pl/
tam jak masz konto premium możesz za darmo uzyskać serwera, albo wysłać sms jeżeli nie masz premium.
Jedynym minusem jest to, że gdy nikt nie gra na serwerze sam się wyłącza.
Opublikowano

Jeśli masz premium polecam

www.freeservers.pl

Sprawdzony hosting, minusami tego hostingu jest, mała ilość ramu i gdy nie ma nikogo na serverze to on sie wyłącza.

Są też inne typu "MandzioCrafty" albo jakieś inne ale one nie są darmowe i zazwyczaj są to oszustwa.

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

@up Jakie reklamy? Jak wchodzisz na jakieś downloady + surveye albo jakieś mandziocrafty i inne gówna to potem masz reklamy. Na freeservers mozesz bez zadnych reklam wyslac smsa, tak jak kupujesz se np. VIPa w grze. Przeczytaj sobie regulamin tam czy coś -.-.

Opublikowano

Możesz na którymś hostingu mieć server za darmo jeśli jesteś YouTuberem, ale to od chyba 2k widzów :D

2 k widzów? ja mam ze 12 widzów xD

Opublikowano

z tego co wiem na craftserve chyba bylo cos takiego.

" Pamiętaj mimo wszystko dąż do spełnienia marzeń.


Trzymaj się mocno, mimo tylu ciężkich wydarzeń.


Życie nie jest takie proste, pamiętaj masz je jedno,


Dawaj z siebie wszystko na 100% to jest sedno ,,


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...