Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Naciska E (ekwipunek) i wywala mi połączenie


tuszi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

 

Postawiłem serwer na hamachi.

 

Mam Worldedita

 

Mam cruftbukkita

 

Przepraszam jezeli posluguje niefachowymi okresleniami ale nie mam specjalnego doswiadczenia.

 

Wszystko bylo ok ale pojawił się masakrujący problem.

 

Jak wchodzę na swój serwer mogę robić wszystko tylko jak chcę wejść do ekwipunku czyli naciskam E to mi kończy połączenie.

 

W kosoli pojawia się komunikat disconnect.genericreason

 

Co robić.

 

Proszę o pomoc

 

wersja 1.6.4

Opublikowano

Być może coś źle zrobiłeś.Polecam ci na start znaleźć jakąś paczke na necie i przetestować ja też tak zaczynałem bo jak źle napiszesz coś w permissions i od nowa wszystko.

Znajdź coś co ci odpowiada w dziele moding.

76561198342061369.png

Opublikowano

Witajcie

 

Postawiłem serwer na hamachi.

 

Mam Worldedita

 

Mam cruftbukkita

 

Przepraszam jezeli posluguje niefachowymi okresleniami ale nie mam specjalnego doswiadczenia.

 

Wszystko bylo ok ale pojawił się masakrujący problem.

 

Jak wchodzę na swój serwer mogę robić wszystko tylko jak chcę wejść do ekwipunku czyli naciskam E to mi kończy połączenie.

 

W kosoli pojawia się komunikat disconnect.genericreason

 

Co robić.

 

Proszę o pomoc

 

wersja 1.6.4

Przetlumacze to sobie

"Witajcie

mam worldedita i craftbukkita

gdy otwieram ekwipunek wywala mnie z serwera

jakas rada ?

Wersja 1.6.4"

Można to było krócej napisać :)

 

A co do tematu

podaj liste pluginow

Aktualna próba: Postaw serwer mt2 na vps z ubuntu.

Opublikowano

Przetlumacze to sobie

"Witajcie

mam worldedita i craftbukkita

gdy otwieram ekwipunek wywala mnie z serwera

jakas rada ?

Wersja 1.6.4"

Można to było krócej napisać :)

 

A co do tematu

podaj liste pluginow

 

 

 

z pluginow mam tylko worldedita

 

Problem jak na razie rozwiązałem w ten sposób, że od nowa wszystko zrobiłem i mi chodzi ale tutaj mam pyytanie

 

w pliku serwer (plik Properties) jest wiersz online-mode

czytałem, że jak jest true to jest niedostepny dla "piratów"

zmieniłem recznie na false ale po odpaleniu konsoli zmienia mi na true

 

czy jest jakis sposób na to?

Opublikowano

W pliku z którego startujesz serwer masz linijkę podobną do tej:

java -Xmx1024M -jar spigot.jar -o false

i prawdopodobnie posiadasz tam parametr -o ustawiony na true, zmień to na false :)

Konto do usunięcia/zbanowania.

Opublikowano

W pliku z którego startujesz serwer masz linijkę podobną do tej:

java -Xmx1024M -jar spigot.jar -o false

i prawdopodobnie posiadasz tam parametr -o ustawiony na true, zmień to na false :)

 

juz to sprawdzalem i niestety mam false wpisane

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...