Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mine Play[Tryb Role Play] [20 slotów] [Hamachi] [Rangi takie jak w 2013!] Zapraszamy!


Spokimos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Informacje3.png
strzalka.gifTyp: RolePlay
strzalka.gifSloty: 20
strzalka.gifIP: 25.200.33.38
strzalka.gifPotwory: Nie
strzalka.gifZwierzęta: Tak
strzalka.gifPvP: Tak
strzalka.gifPremium: Nie
strzalka.gifNether: Nie
strzalka.gifBiała Lista: Tak
Administracja5.png
Prezydent: MineSpoks
Burmistrz: Juli18
InformacjeDOT3.png
Aby dostać się na serwer trzeba napisać podanie
Jaki chcesz mieć nick w grze (Imie_Nazwisko):
Jaki masz nick w grze:
Jaki chcesz mieć wiek w grze:
Tak, hamachi jest! Ale czy to powód by nie grać na serwie?
Pewnie będziecie pisać ''Co za człowiek, serwery hamachi są debilne''.
Albo coś podobnego.
Pobierzcie hamachi ze strony i będzie spoko.
ID Sieci hamachi: McRolePlay, McRolePlay2, McRolePlay3
Hasło: 123 (do każdej sieci)
Hamachi niedługo nie będzie i będzie dedyk, wtedy możemy zmniejszyć ilość slotów.
Ale na czym polega Role-Play?
Role Play to jakby odgrywanie prawdziwego życia w grze.
Nie można się zabijać, jeśli ktoś cię zabije masz bana na 5 godzin. Osoba która cię zabiła idzie do więzienia.
I co to jest OOC i IC?
OOC (Out Of Character): rozmowy związane z prawdziwym życiem.
IC (In Character): rozmowy związane z grą.

I pamiętaj! Nie używaj cheatów!

Zapraszamy!
Opublikowano

Ja chętnie zagram nie wolno oceniać serwera bo jest na hamku :)


chciałem zagrać a tu serwer Off to jest wada hamka

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano

@UP Sorra bym zagrał serio, lecz nie jestem u siebie i niemoge ściągać niczego innego niż MC. ;c Sorra, jak wrócę do siebie to zajrze =)

 
Opublikowano

Uwaga! od teraz aby dostać się na serwer trzeba złożyć podanie.

Jaki chcesz mieć nick w grze (Imie_Nazwisko):

Jaki masz nick w grze:

Jaki chcesz mieć wiek w grze:

Czyli white-list on

Opublikowano

Jaki chcesz mieć nick w grze (Imie_Nazwisko): Kazuto Kirigaya


Jaki masz nick w grze: Faxterh


Jaki chcesz mieć wiek w grze: 16


k99o.png

Opublikowano

Jezeli no premium to:

Jaki chcesz mieć nick w grze (Imie_Nazwisko): Nick Obama

Jaki masz nick w grze: xTajemniczyx

Jaki chcesz mieć wiek w grze: 19

J7kTLRS.jpg?1
Opublikowano

Jezeli no premium to:

Jaki chcesz mieć nick w grze (Imie_Nazwisko): Nick Obama

Jaki masz nick w grze: xTajemniczyx

Jaki chcesz mieć wiek w grze: 19

Dodaje, zgłoś się na hamachi.

Serwer No Premium

Opublikowano

Zapraszam was na serwer dnia 01.04.2014! Będzie świetna impreza! Powitania i w ogóle! Zbieramy się o 17:00 przed ratuszem, a impreza trwa do 19:00. Będzie dużo prezentów itp. Więc jeszcze raz cię zapraszam na: świetną zabawę, dużo prezentów, powitania, fajerwerki i świetną atmosfere role playa.


Opublikowano

Jaki chcesz mieć nick w grze (Imie_Nazwisko): Kopito Lotio

Jaki masz nick w grze: RapiK

Jaki chcesz mieć wiek w grze: 22

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...