Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Statusy od 10 postów - Anti-Spam.


KoORNEL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, to trzecia i ostatnia sugestia dzisiaj.

Jak wiecie ruskie boty spamują najczęściej tylko w statusach, reklamiarze forów też często robią to w statusach.

Nowi użytkownicy praktycznie nie piszą za wiele statusów, a ograniczenie to pomoże troche, coś jak zapora anti-ruskieboty.

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Witajcie, to trzecia i ostatnia sugestia dzisiaj.

Jak wiecie ruskie boty spamują najczęściej tylko w statusach, reklamiarze forów też często robią to w statusach.

Nowi użytkownicy praktycznie nie piszą za wiele statusów, a ograniczenie to pomoże troche, coś jak zapora anti-ruskieboty.

Nie, jest to tylko niepotrzebne ograniczenie dla nowych użytkowników, którym utrudni to korzystanie z forum.

Według mnie pomysł nie przejdzie, co najwyżej można wprowadzić (dla nowego użytkownika) limit odpowiedzi w statusach, np. 1 odpowiedź na 5 minut.

Opublikowano

Nie, jest to tylko niepotrzebne ograniczenie dla nowych użytkowników, którym utrudni to korzystanie z forum.

Według mnie pomysł nie przejdzie, co najwyżej można wprowadzić (dla nowego użytkownika) limit odpowiedzi w statusach, np. 1 odpowiedź na 5 minut.

Przecież coś takiego było.

 

@topic

Technik pewnie się tym zajmie Kappa

Opublikowano

Wydaje mi się, że było coś takiego, hmm.

Jeśli nie ma, jestem na nie- zbędne ograniczenie bo boty i tak będą spamować...

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Wydaje mi się, że było coś takiego, hmm.

Jeśli nie ma, jestem na nie- zbędne ograniczenie bo boty i tak będą spamować...

Będą spamować, ale dzięki temu ograniczeniu napewno zmniejszy to spam w statusach.

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Nie tylko statusy.

Ostatnio pojawia się coraz więcej tematów z tymi "ruskimi botami".

 

Jestem na tak. 10 postów dla normalnego użytkownika to chwila roboty, a bot raczej tym się zajmować nie będzie.

727881401622271220780.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...