Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|+| 1.6.4 |+| CLASSIC HARDCORE |+| GILDIE |+| OCHRONA PVP |+| BAN 12h. |+| PUNKTY KOPANIA |+| WIELE, WIELE WIĘCEJ |+|


Marihuanek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|+| ZMIANA NA CLASSIC SURVIVAL 1.7 |+|

ZAPRASZAM TUTAJ -> http://www.mpcforum.pl/topic/1140152-17-classic-sv-gildie-wymiana-lvli-podwojne-plony-pkt-kopania-czytaj-dokladnie-opic-start-08-luty-2014/

128gb PAMIĘCI RAM NA PRYWATNEJ MASZYNIE DEDYKOWANEJ, NA START 150 SLOTÓW.


/pomoc lub /komendy - podstawowe komendy do gry.


rl-lyjbdglhjtoqcizxieyb.jpg



/g pomoc - komendy dla gildii.


xd-hvrdoyvtgptsrodzsbbe.jpg



/itemy - przedmioty potrzebne do gildii.


og-wgnvaxczikfnsfnyrqpu.jpg



bzmf.png


100 % W JĘZYKU POLSKIM


TESTY ZAKOŃCZONE, CZEKAMY NA START !



kox22.png




Xymf.png


WITAJ GRACZU, JEST TO ZAPOWIEDŹ NOWEGO SERWERA HARDCORE


W WYKONANIU KLASYCZNYM, CZYLI BEZ ZBEDNYCH PLUGINÓW I INNYCH


TAKICH RZECZY. WCHODZAC NA SERWER UKAZUJE NAM SIĘ BARDZO


INTUICYJNE MENU W KTORYM SYSTEM NAS PRZYWITA I ZAPOZNA Z


OGÓLNĄ MECHANIKĄ GRY NA SERWERZE. POŹNIEJ BĘDZIEMY MOGLI


SIĘ ZALOGOWAĆ I OTRZYMAMY STARTOWY EKWIPUNEK JAKIM JEST:



Grid_Drewniany_miecz.pngGrid_Drewniany_kilof.pngGrid_Pochodnia.pngGrid_Pieczony_schab.png Grid_Skrzynia_Kresu.png



KIEDY OTRZYMAMY EKWIPUNEK SYSTEM ZACZYNA ODLICZAC


10 SEKUND I POJAWI SIE NAM INFORMACJE ŻE OTRZYMALIŚMY


OCHRONĘ PRZED PVP ORAZ MOBAMI NA CZAS 30 MINUT. OD


TAMTEJ PORY JESTEŚMY CHORONIENI PRZEZ 30 MINUT ABYŚMY


MOGLI SPOKOJNE ZACZĄĆ GRĘ NA SERWERZE BEZ ZBĘDNYCH


ŚMIERCI. HMM, ABY ZOSTAĆ PRZETELEPORTOWANYM NA SPAWN


POTRZEBNE NAM JEST 5 DIAMENTÓW, JEŻELI JUŻ JE MAMY TO


WPISUJEMY TYLKO KOMENDĘ /SPAWN I JESTEŚMY TELEPORTO-


WANI AUTOMATYCZNIE PO ODCZEKANIU 5 SEKUND. RÓWNIEŻ


MOŻEMY USTAWIĆ PUNKT NASZEGO DOMU DO KTÓREGO NASTĘ-


PNIE MOŻEMY ZOSTAĆ PRZETELEPORTOWANI ZA POMOCĄ KO-


MENDY /DOM. WSZELAKIE INNE KOMENDY DOSTĘPNE SĄ W GRZE


------------------------PO WPISANIU KOMENDY /POMOC ----------------------


JEDNYM Z CIEKAWYCH SYSTEMÓW NA SERWERZE JEST TO JEŻELI


OBOK PIECYKA POSTAWIMY SKRZYNKĘ Z DOWOLNĄ RUDĄ ORAZ


DOWOLNĄ ILOŚCIĄ WĘGLA, TO PIECYK AUTOMATYCZNIE WYPEŁNI


SIĘ DANĄ RUDĄ (ŁADUJĘ POKOLEI) ORAZ NAŁADUJE SIĘ AUTOMA-


TYCZNIE WĘGIEL DO PIECYKA. DZIĘKI CZEMU BĘDZIEMY MOGLI


ZOSTAWIĆ W SKRZYNI KILKA STACKÓW DOWOLNEJ RUDY SUROWCA


ORAZ TROCHĘ WĘGLA DO TEGO I MOŻEMY IŚĆ DALEJ SPOKOJNIE


WYDOBYWAĆ SUROWCE. PODCZAS WYDOBYWANIA SUROWCÓW


JEŻELI TRAFIMY NA DANĄ RUDĘ, OTRZYMUJEMY DANĄ ILOŚĆ


PUNKTÓW DO NASZYCH STATYSTYK, MOŻEMY AWANSOWAĆ


NA WYŻSZE POZIOMY ITP. ITD.



kox22.png




Yymf.png


NA SERWERZE ZNAJDZIEMY AUTORSKIE ROZWIĄZANIE NA TWORZENIE


ORAZ ZARZADZANIE GILDII. ABY ZALOZYC GILDIE MUSIMY ODDALIC SIĘ


O PEWNA ODLEGŁOŚĆ OD PUNKTU SPAWNU, POTRZEBUJEMY DANE


PRZEDMIOTY O DANEJ ILOŚCI KTÓRE MOZNA ZOBACZYĆ W TEMACIE


NIŻEJ. PO UTWORZENIU TAKIEJ GILDII MAMY ZABEZPIECZONY TEREN O


ROZMIARZE 99 X 99 KRATEK CO DAJEN NAM DOSYĆ SPORY TEREN DO


ZAGOSPODAROWANIA DLA NASZEJ GILDII. ABY ZAPROŚIĆ GRACZA DO


NASZEJ GILDII POTRZEBNE NAM SĄ 3 DIAMENTY. MOŻEMY NAWIĄZYWAĆ


SOJUSZE Z PRZYJAZNYMI GILDIAMI ORAZ PAKTY WOJENNE Z WROGIMI


GILDIAMI. ORAZ WIELE WIELE WIĘCEJ CIEKAWYCH OPCJI DO GILDII.



kox22.png





Wymf.png


Grid_Diament.png < 32 SZTUKI Grid_Szmaragd.png< 32 SZTUKI Grid_TNT.png < 32 SZTUKI


Grid_Kula_szlamu.png < 32 SZTUKI Grid_Per%C5%82a_Kresu.png < 16 SZTUK Grid_Biblioteczka.png < 32 SZTUKI



kox22.png





Zymf.png


Grid_Ruda_z%C5%82ota.png1.35 % | ŻELAŻNYM KILOFEM | FORTUNE 1-4


Grid_Ruda_%C5%BCelaza.png 1.95 % | KAMIENNYM KILOFEM | FORTUNE 1-4


Grid_Diament.png 0.35 % | ŻELAZNYM KILOFEM | FORTUNE 1-3


Grid_Szmaragd.png0.7 % | KAMIENNYM KILOFEM | EXTEREM HILLS | FROTUNE 1-4


Grid_Per%C5%82a_Kresu.png0.15 % | KAZDYM KILOFEM | FORTUNE 1-2


FORTUNA DZIAŁA NA TEJ OTO ZASADZIE: FORTUNE 1 - 10% SZANS NA


WIEKSZY DROOP, FORTUNE 2 - 20% SZANS NA ZWIEKSZONY DROOP,


FORTUNE 3 - 30% SZANS NA WIĘKSZY DROOP.


TAK JAK WYŻEJ BYŁO NAPISANE KAŻDY WYDOBYTY SUROWIEC DAJE


NAM ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ PUNKTÓW, AWANSUJEMY NA WYŻSZE LVL


ULEPSZAMY NASZE STATYSTYKI ITP. ITD.



kox22.png




DATA STARTU SERWERA JEST NIE


ZNANA, PRACE CIĄGLE TRWAJĄ,


WSZYSTKO IDZIE PEŁNĄ PARĄ I


JEST TESTOWANE PRZEZ DOŚW.


GRUPĘ SPECJALISTÓW. TEMAT


BEDZIE NA BEIRZĄCO REALIZOWANY


I ODŚWIEŻANY. POSTĘT ( 90% )

Opublikowano

Czyli diamenta/u nie wykopie diamentowym kilofem ?

nie mu chodzi ze tylko zelaznym mozna wykopac diament ale jesli masz diamentowy to tez mozesz wykopac diament xD

Logo_IGracze.png

Opublikowano

W informacjach o dropie jest napisane jakiej klasy minimum musimy mieć kilof ;) Jeżeli jest napisane że można wykopać Kamiennym to można wykopać też żelażnym i diaxowym :P A drewnianym już nie ;) Dzisiaj dodam screanshooty ;)

Opublikowano

autorskie gildie :D ?

 

Pokaz screena tych gildii uc

Tak autorskie, posiadam całą dokumentacje oraz autoryzacje to są to gildie autorskie.. -.-

 

Jeszcze dziś lub najpóźniej jutro dodam film z serwera w którym prezentuje ogólną mechanike gry i jak to wgl. w praktyce wygląda :)

Opublikowano

Prace trwają ;D Wszystko idzie pełną parą, szukam kilku testerów. Póki co nie mam za bardzo czasu żeby obrobić ten film, ciągle coś jest zmieniane może dzisiaj nagram któtszy bo ten wcześniejszy to mi wyszedł 24 minuty i trochę waży, mam niecowolne łączę i nie za dobry komputer. Pozdrawiam wszystkich i czekam na zgłoszenia testerów :)

Opublikowano

Już po testach, przykro mi bardzo :( Ale testy przebiegły bardzo dobrze, wsyzstko się sprawdziło i nic nie zawiodło z czego jestem bardzo zadowolony :) PS. na samym początku tematu dodałem screanshooty z komendy /pomoc, /gildie oraz /itemy

Opublikowano

Liczę na wszystkich! :) Dzięki za motywację do pracy, wiem już że będzie nas chociaż kilku :) Ale spokojnie, co do graczy to wszystko jest gotowe. Jeszcze tylko kilka kwestii co do Vipów oraz moderowania i zarządzania serwerem itp. :) A tak to wszystko jest w porządku i działa poprawnie bez zadnych bledów :) Pozdrawiam wszystkich którzy czekają ! Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie to pisać śmiało xD

Opublikowano

Witam was ponownie :) Odświeżam temat, do dropu z kamienia zostaną dodane taki itemy jak proch itp. i tylko ponizej 10 poziomu :P Dzisiaj powinny pojawić się nowe screanshooty :]

 

//@edit: Dodałem wtyczkę że jeżeli dla przykładu naszę zborze dojrzeje to: przy zbiorach jednego krzaczka mamy dany % szans na to że wypadnie nam dodatkowy drop " Zebrales obfite plony zboża pszennego.. " Czyli dodatkowo dostajemy 2x nasionka, 2x zobża i 1 gotowy chlebek. Tak samo jest z trzciną, dyniami itp. Generanie to wypada więcej nasion i czasami gotowy wyrób z danego produktu :P Myślę że rozumiecie o co mi chodzi ;) Pozdrawiam xD

Opublikowano

 

napisz na skype razeer171

wazna sprawa *sponsoring*

 

Wysłałem zaproszenie na skype :) Z filmu póki co nici ponieważ nie posiadam sprzętu do rejestrowania dźwięku i nie wyjaśnił bym o co chodzi :) Ale spokojnie, już kilka ofert sponsoringu dostałem :)

Opublikowano

gp-rredpbmxofvztnvxuswj.jpg

Screan spawnu :) Myślę że się podoba, nie został on Jeszce dokończony ale prace ciągle trwają :) Startujemy na pewno w styczniu, może jeszcze w pierwszej połowie miesiąca :) ( dla tych co czekają na film: w dalszym Ciągu nie posiadam odpowiedniego sprzętu do rejestracji dźwięku :// )

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...