Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<--xxx--> [Fortuna, duże dropy, duży exp, wojny gildi!]


TheDominik29

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

 

 

 

 

 

 

---mDCraft.tk---

Serwer mDCraft.tk oparty jest głównie o Wojny Gildii. Dlatego zwiększony został EXP z mobów, dodany został EXP z kamienia oraz dropy surowców z kamienia jest spory. Dlaczego? Ideą serwera są WOJNY GILDII, a nie godziny przesiadywania w kopalniach.

---Informacje---

>IP: mdcraft.tk | 46.29.20.229:25565

>Sloty: 100

>PvP: TAK

>Moby: TAK

>Wersja: 1.6.4

>Strona WWW: Tak

>TS3: Być może wkrótce...

Specyfikacja Techniczna

Polska Lokalizacja

10GB RAM

Stabilny i wydajny silnik

Praktycznie 0 lagów!

DROPY

Diament: 1.1%

Szmaragd: 1.0%

Żelazo: 4.5%

Złoto: 3.0%

Proch: 0.5%

Jabłko: 0.3%

Wszystko pod /drop

Administracja:

[Właściciel] TheDominik29

[support] Arkasila_PL

[Moderator] Domo3429

Rozgrywka

Frakcje - plugin na gildie, /gildia - wytłumaczenie komend po POLSKU

Wszystkie komendy dostępne po polsku, itemy potrzebne na gildie:

16 diamentów / emeraldów / złota / żelaza i 8 książek

Nowe receptury:

Można tworzyć zbroje dla koni

oraz siodła.

Receptury pokazane na spawnie :)

FORTUNA!

Tak, na naszym serwerze działa fortuna!

Co każdy jej poziom mamy większą szanse

na drop złota i diamentów!

Exp ze stone

Duży exp z mobów

Granica mapy: 5.000 kratek

Na spawnie jest guzik z losowym teleportem

Anty-Relog w PVP!

Anty-Cheat!

Rangi VIP:

Wszystko pod komendami /vip oraz /svip

=

 

Opublikowano

Wersja mc?

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Z ogarnianiem czatu - administracji nie ma non-stop na serwerze.

"...gówno z neta" - czy serwer musi posiadać autorskie pluginy?

Duży drop - to jest nasza idea :)

=

 

Opublikowano

Zwiększ do 200.

Idea udanego serwera to nie itemy za gildie + kilka autorskich pluginów,

Według mnie ten serwer jest dobry, ale pluginy strasznie minusują.

 

Nie czepiaj się już tyle, serwer popularny i chciałbyś taki.

 

@topic

99/100 i udało mi się wejść na serwer :)

Serwer spoko, pozdrawiam.

Opublikowano

PLUSY:

ilość graczy

 

MINUSY:

kompletny brak ogarnięcia ludzi - na pierwsze wejście przywitano mnie słowami - spier.....aj - przy 8 osobach na serwerze 60 zdań z 180 wulgaryzmami

mapa - przeorane wszystko co się da - przy tylu graczach praktycznie wszędzie cuboid frakcji

 

więcej nie wypiszę - byłem tu około 5min i nic tylko besztanie się na wzajem

Opublikowano

MCMMO - raczej nie, bo podobno jak ma się coś wyskillowane to jest duże dmg

 

"besztanie" - już mówiłem, nie ma nas cały czas na serwie :(

 

mapa zniszczona - wszędzie chyba tak jest

=

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...