Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie gry udało ci się przejść w całości w 2013 roku?


CrisPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

System Shock 2

The Walking Dead: Season One

Planescape: Torment

Arcanum: Przypowieść o maszynach i magyi

Call of Duty 4: Modern Warfare

Mass Effect 1 i 2

i to chyba tyle na cały rok :P

58815786.jpg

Opublikowano

Gothic 1 i Gothic 3, to jedyne gry w które grałem przez ostatnie kilka lat które przejść się da(czyt. nie jest to gra online)

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

-Diablo 3

-Battlefield 3

-Battlefield 4

-Call of Duty MW3

-Call of Duty MW2

-Mafia 2

-FarCry 2

-GTA V

-NFS RUN

-NFS SHIFT 2

Opublikowano

Metin2 - 100 LVL

 

Grand Thet auto 5 (GTA 5)

Grand Thet auto 4 (GTA 4)

Battlefield 4

Battlefield 3

Call of Duty ghosts

Chyba to wszystko.

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Łooo, ciężko tak wymienić wszystkie gry, ale przeszedłem bardzo dużo :)

 

Z tego co pamiętam to:

*Dead Island

*Dead Island Riptide

*Saints Row 2,3,4

*Red Orchestra Heroes of Staliningrad

*CoD 2

*CoD MW, MW2, MW3

*CoD Black Ops

*CoD Ghosts

*BF Bad Company 1,2

*BF 3, BF4 (do pewnego momentu, bo mam buga gdzie wpadam pod ziemię)

9368_gold.png

Opublikowano

   

 

Nie sądze abyś każdą X miał.

 

 

 

#topic

 

W cholerę.

 

Nawet jednej nie mam ;p

 

Top: Kilka części AC

Opublikowano

Far Cry 3, Mafia 2, GTA IV, Saint Row 3, Crysis 2, Htiman rozgrzeszenie, Mirror`s Edge, Battlefield 3, Ojciec chrzestny 2, Battlefield Bad Company 2, Sleeping Dogs. Coś tam jeszcze było, ale nie przychodzą mi tytuły do głowy.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Nie gram w gry... Raz czy dwa w tygodniu w lola

Bez obrazy, ale po twoim nicku wywnioskowałbym, że jeszcze metin.

Metin raczej do gier się zalicza

9368_gold.png

Opublikowano

Chciało Ci się niektóre gry przechodzić ponownie? Bo są tu takie, które miały premierę parę lat temu.

 

Chciało ;) Jestem wielkim fanem gier i sporo czasu przy nic spędzam. Trochę gier miałem z Plusa.

Opublikowano

ja tam przeszedlem chyba ok 40 gier bo nowy pc od wakacji i z wszystkim da rade ;p ale w tych 40 grach niektore nie do konca np dzis far cry 3 nie spodobal mi sie a mialem juz troche gry i nie gram ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...