Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fbcraft.pl [24/7] [0lagów] [Automatyczne kopalnie] [Parkoury]


TheeGabcioPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No przydał by się plugin, jobs.

pzd gnaaa

Na początku Pomyślałem, że to takie, no że nie wiem. No .

Na początku Pomyślałem, że no nie wiem co z tym zrobię, a potem sobie pomyślałem.
o Zapale i zapaliłem i tyle.

tatuaz-marihuana.jpg

Opublikowano

Hah... Żałosny serwer, mapa z internetu, wystarczy jej poszukać (Kiedyś na niej miałem serwer)... Admin proszczuk to totalny nieogar, pisze mu że spawn z internetu a on sie ze mną kłóci że sami budowali... Ich budowniczy to kuzyn Tego "proszczuka" widać, bo wbija 1 na tydzieńń z tego co wiem, a zna tylko //set.

 

Poznałem tylko tego admina ale myśle że reszta taka nie jest, prosze o danie kary temu adminowi.

 

Serwera nie polecam, 10 slotów............. o.O

Opublikowano

Hah... Żałosny serwer, mapa z internetu, wystarczy jej poszukać (Kiedyś na niej miałem serwer)... Admin proszczuk to totalny nieogar, pisze mu że spawn z internetu a on sie ze mną kłóci że sami budowali... Ich budowniczy to kuzyn Tego "proszczuka" widać, bo wbija 1 na tydzieńń z tego co wiem, a zna tylko //set.

 

Poznałem tylko tego admina ale myśle że reszta taka nie jest, prosze o danie kary temu adminowi.

 

Serwera nie polecam, 10 slotów............. o.O

Proszę o stworzenie własnego serwera.

Następnie podania mi ip tego serwera.

Pozdrawiam.

Jesteś taki mądry?

To sam se zrób serwer i bądź na nim adminem.

Pozdrawiam

A i jeszcze co z tego że serwer ma 10stotów?

Przeszkadza Ci to?

Opublikowano

Powiększcie sloty :P

Bardzo

Chętnie

A co do wypowiedzi 4xUP

To zupełnie się nie zgadzam

Piszesz tak aby dopiec graczom i adminom

Zagrałes na tym servie 5 min i co wyszłes bo ci się nie podoba

Nie chcesz grac na servie to wypad na inny tam se mozesz pogadac !

A co do serva jest on wspaniały

Ale jedynym - jest to ze za mało slotów :P

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Powiększcie sloty :P

Bardzo

Chętnie

A co do wypowiedzi 4xUP

To zupełnie się nie zgadzam

Piszesz tak aby dopiec graczom i adminom

Zagrałes na tym servie 5 min i co wyszłes bo ci się nie podoba

Nie chcesz grac na servie to wypad na inny tam se mozesz pogadac !

A co do serva jest on wspaniały

Ale jedynym - jest to ze za mało slotów :P

 

 

 

Sloty będą niedługo powiększane

Opublikowano

Powiększcie sloty :P

Bardzo

Chętnie

A co do wypowiedzi 4xUP

To zupełnie się nie zgadzam

Piszesz tak aby dopiec graczom i adminom

Zagrałes na tym servie 5 min i co wyszłes bo ci się nie podoba

Nie chcesz grac na servie to wypad na inny tam se mozesz pogadac !

A co do serva jest on wspaniały

Ale jedynym - jest to ze za mało slotów :P

 

 

We środę albo w czwartek 20slotów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...