Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Hard/Medium Aklerios Reaktywacja


patryk230202

  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcecie ?eby doszed? jeszcze Jeden Set Broni

    • tak
      68
    • Nie
      30
  2. 2. Chcecie ?eby doszed? jeszcze Jeden Set Zbroj

    • Tak
      69
    • Nie
      29

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer wygląda interesująco, pytanie tylko czy będzie stabilny i czy macie już jakieś doświadczenie w prowadzeniu serwerów.

Uzupełnijcie w prezentacji Dungeon'y.

Bronie 75 tylko z DT?

Opublikowano

Serwer wygląda interesująco, pytanie tylko czy będzie stabilny i czy macie już jakieś doświadczenie w prowadzeniu serwerów.

Uzupełnijcie w prezentacji Dungeon'y.

Bronie 75 tylko z DT?

 

Serwer jest Stabilny przez cały czas jak mamy serwer odpalony nie złapałem ani jednego laga jest bardzo stabilny zabezpieczony także przed atakami typu Ddos i DDoss .

 

Będzie uzupełnione :)

Opublikowano

 

Serwer jest Stabilny przez cały czas jak mamy serwer odpalony nie złapałem ani jednego laga jest bardzo stabilny zabezpieczony także przed atakami typu Ddos i DDoss .

 

Będzie uzupełnione :)

 

DDoS i DoS jak już i to jedno i to samo zmienia się tylko liczba wariantów w atacker.

0bFkqdJ.png

Opublikowano

 

DDoS i DoS jak już i to jedno i to samo zmienia się tylko liczba wariantów w atacker.

 

nie mylisz się .

 

DDos - Atakowanie z Wielu Urządzeń

Dos - Atakowanie Z Jednego Urządzenia

 

Radzę więcej poczytać Wikipedię :O

 

( DDoss - Z mojej strony była to literówka .)

Opublikowano

 

nie mylisz się .

 

DDos - Atakowanie z Wielu Urządzeń

Dos - Atakowanie Z Jednego Urządzenia

 

Radzę więcej poczytać Wikipedię :O

 

( DDoss - Z mojej strony była to literówka .)

 

No to napisałem to samo .. różnica wariantów w atacker ..... Dos - Jeden Atacerk DDoS - Wiele atackerow

 

Więc polecam czytać ze zrozumieniem

 

PS. Wikipedia ? Naprawdę <hahaha>

 

Jak robiłeś serwer też informacje z wikipedi brałeś ? Dobry source jak chuj.

0bFkqdJ.png

Opublikowano

 

No to napisałem to samo .. różnica wariantów w atacker ..... Dos - Jeden Atacerk DDoS - Wiele atackerow

 

Więc polecam czytać ze zrozumieniem

 

PS. Wikipedia ? Naprawdę <hahaha>

 

Jak robiłeś serwer też informacje z wikipedi brałeś ? Dobry source jak chuj.

 

Nie ja nie potrzebuję korzystać z tego typu stron pomocniczych . :)

 

Ale ci polecam :

slownik.jpg

 

Bez zbędnego hejtowania. :)

Opublikowano

 

Nie ja nie potrzebuję korzystać z tego typu stron pomocniczych . :)

 

Ale ci polecam :

slownik.jpg

 

Bez zbędnego hejtowania. :)

 

 

 

To po chuj piszesz żebym poszedł na wikipedi poczytał , wniosek jest taki że sam z tego korzystasz.

 

Nie odpisuj już na moje posty bo się ośmieszasz dzieciaku

0bFkqdJ.png

Opublikowano

Fajna Prezentacja, ale mam 2 pytania :

1) Czy będa Roski i dłonie (krytyka, przeszywki) dostępne u NPC - Na pewno ułatwi to exp dla Ninji, Szamana czy Sura BM.

2) Questy będa na niskich poziomach czy wyższych? Gdyż moim zdaniem nie ma sensu robić questów dla poziomów 1-50lvl ( nie licząc biologa)

3) Czy będzie można wydropić Fryzury/kostiumy z bossów/metinów ( Choćby mały % żeby za dużo tego nie było, i żeby było to jakieś ,,osiągnięcie,, )

Z góry dzięki ;)

945496meszi.png

Pomocnik
Opublikowano

Szczerze ? To takich serwerow widzialem milion PINCET 100 dziewincet, zmieniliscie az ! wyglad broni po syrku, nie lepiej zrobic 4fun/PVP ?

AW@: Jak zrobic ta bron po syrku ?

Opublikowano

Szczerze ? To takich serwerow widzialem milion PINCET 100 dziewincet, zmieniliscie az ! wyglad broni po syrku, nie lepiej zrobic 4fun/PVP ?

AW@: Jak zrobic ta bron po syrku ?

Takiego serwera nie było. Uwierz. Ten ma swój odrębny i wyjątkowy klimat. Najpierw wbij i oceń.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...