Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SZUKAM GRA DZIECIŃSTWA SZUKAM PILNE!


Zyrafa2002

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, szukam gry w którą grałem bardzo dawno teemuu, chodziło o to że miałeś własną baze tworzyłeś wojsko wydobywałeś surowce itp było bodajże max 8 graczy na mape więcej sobie nie moge przypomnieć z góry dzięki ;)

Opublikowano

Heroes! A tak na serio... Age of Empires? Działo się to w podziemiach? Takie jakby 'diabełki' czy 'trolle'? Albo jeszcze jedna gra była, chyba taka "kosmiczna", miało się do wyboru różne rasy/gatunek i tworzyło się wojska, zdobywało się surowce, nie pamiętam nazw, a były dość popularne jak na 'tamte czasy' :/

Opublikowano

Heroes! A tak na serio... Age of Empires? Działo się to w podziemiach? Takie jakby 'diabełki' czy 'trolle'? Albo jeszcze jedna gra była, chyba taka "kosmiczna", miało się do wyboru różne rasy/gatunek i tworzyło się wojska, zdobywało się surowce, nie pamiętam nazw, a były dość popularne jak na 'tamte czasy' :/

Nie age of empires ale właśnie ta druga gra co mówisz! zdaje mi się ze to jest właśnie ona!

Opublikowano

Hmm, poszukam, bo sama obecnie szukam starych gier, typu:

Desperados: Wanted Dead or Alive

StarCraft - to nie było to?

Opublikowano

Supreme commander forged alliance

Red Alerts raczej odpada ;p

Starpoint gemini

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...